Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

mimusa6

Ako vidim, tato tema je neustale vo velkom diskutovana, aj napriek tomu, ze zakladatelka uz svoj problem zrejme vyriesila, no necudujem sa. Je to asi tak aktualna zalezitost, ako diskusia ekonomickej a politickej situacie nasho statu. Uz som tu v zaciatkoch prisipevala, no ako citam dalej...vyjadrovania nabrali nie len rady ci vyhrazky, ale i vulgarne vyjadrovania. OK...su to vase nazory, zrejme aj touto formou...k tomu sa teda nevyjadrujem, ale...Vsetci tu stale len odsudzujete a vyhrazate sa zlom tym zenam. Ako som uz povedala, nezastavam ich a ani ich neschvalujem, ale preboha preco sa nikto uz konecne nezamyslite aj nad tymi muzmi, co tu neveru s nimi pachaju!!! Na neveru treba predsa dvoch! Ak zena zbalila zadaneho muza a len si s nim uzila alebo ho vyuzila, je hodna Vasich vulgarnych titulov. Ale ak sa ta zena zamilovala, tak je asi skor chudera, nemyslite? Vsetci viete, ze ked clovek miluje, ma oci tak trochu zaslepene a o svoju lasku sa snazi bojovat a zrieka sa jej tazko. Ale rozum by tu mal predovsetkym mat asi ten muz, nemyslite?! On ma svoju manzelku, on ma svoju rodinu a on dal slub, tak preco neodsudzujete jeho??? Myslim, ze tie vulgarizmi, ked uz si zasluzi skor on. Ano, chybu robia aj tie zeny, lebo su slabe a aj ked, nevedia ho poslat prec, ale najviac ma byt pri rozume predsa muz! Je to smutne, ze v nasej stale plati, ze: Ked si najde milenku muz, je to chudak alebo hrdina ale ked si najde milenca zena, vo vsetkych pripadoch je to slapka...My zeny bojujeme za svoju rovnopravnost, no na druhej strane same ju a nie len v tychto pripadoch potlaceme......

0000

ziadna zena nie je dokonala ze perfekto ale vies ako ma to boli nato oni dvaja nemysleli oni boli vtedy stastny a co ja rok som trpela nenavistou a hadkami a vydis zostal so mnou bojovala som onho a co citim teraz nic uz ho nelubim a vies co mam ineho a ked vidim ako moj trpi lebo nieco tusi je mi ho luto ale bohuzial stratil ma stalo mu to zato

nike

mate tu niektori pravdu..nechcela by som, ani by som nikomu nepriala aby ju manzel podviedol...preco snubenci sa teda beru, ked spolu nevydrzia a idu sa hned podvadzat...ved slub je slub...a milenky...to vas bude drzat len chvilu..nemyslite si ze budete mat naveky ruzove okuliare na ococh..aj vam raz padnu a potom si budete hlavu tlct o stenu ake ste boli sproste...fakt vas nechapem...a koly vam sa rozpadne nieco co bolo specatene...sa spamätajte....

asterion

perfekto, ja to chapem inak, oni nikomu nepraju zlo. oni len upozornuju na to, ze to zlo, ktore robia tieto milenky milujuce "nemilovanych" manzelov, sa im moze raz vratit tiez len vo forme zla.
pridavam sa k nazoru, ze chlap, ktory uz raz porusil manzelsky slub, ktory dobrovolne zlozil, porusi aj dalsie sluby uz bez vacsich vycitiek svedomia. su vynimky, kedy sa sobase narychlo usporaduvaju, ak je uz dieta na ceste, ale vo vacsine pripadov sa chlap dobrovolne rozhodne. a nevravte mi, ze sobase sa nerobia z velkej lasky, tej najvacsej. pre niekoho vsak len momentalne najvacsej. vsak zaraz pride dalsia laska, ozajstna, ta najvacsia.... je to smutne, ale vacsina rozchadzajucich sa partnerov hlada chyby na tom druhom, osocuje, ublizuje.
ginaba, ak vo vztahu nie su deti, ta manzelka moze byt len stastna, ze dostala druhu sancu. vsak zit s chlapom, ktory je klamarom nie je ziadna vyhra. podviedol a oklamal raz, nebude mat zabrany urobit to znova. a tak ako teraz hlada chyby a nedostatky na tejto svojej manzelke, raz bude hladat na tej dalsej.... az kym nezostarne a ostane pri tej, ktora mu navari, vyzehli a operie.

perfekto

didaska keby si tak radsej porozumela comu pises. Nebudem sa cudovat ked si vas manzel, priatel (peklo, didaska, 0000 a spol.) najde inu babu. Ved zit s vami doma, utekam kade lahsie! Skoda ze aj take zeny sa najdu ako vy. Druhym prajete zlo,ale vrati sa vam to mile zenicky.

didaska

velmi sa mi paci tvoj nazor moniqa - stotoznujem sa s nim, neholdujem milenkam a nefandim im... lebo mohli by skrizit aj mne cestu.. ale velmi kruto zaznelo aj to co si napisala ty ginaba, ze ,,jeho zena nevyvadza,,(!!!???) za tu vetu by som ti uz absolutne nepriala:) a mozno aj prajem ako povedala ,,peklo,, aby si sem nepisala... len ubliyujes tym ktore si vytrpeli na te opacnej strane :) ale nechajme to tak.. ved uvidis sama ako dopadnes ty.. nechcem ti to najhorsie ani to najlepsie zelat... iba je to moj ,,skromny nazor,, webinka? toto forum je verejne a ma pravo pisat donho kazdy, OPAKUJEM - je to verejne forum - tak respektujte nazory druhych.

0000

DAM PRIKLAD A MILENKY CITAJTE ZENATY CHLAP UNAS V PRACI PRISLA KNAM ROBIT JEDNA ROZVEDENA S DVOMI DETMI POBLAZNILA HO //ROZVIEDOL SA // TERAZ SNOU ZIJE //ONA ODISLA PRACOVAT INDE // A ZAS PRISLA NOVA PRACOVNICKA ANI NIE PO ROKU A MILI MUZ UZ PACHTUJE S TOU NOVOU A TA ROZVEDENA CO SNIM TERAZ ZIJE A JEJ DETI UZ HOVORIA JEMU OCO ASI NIECO TUSI ON ESEMESKUJE ODUSU S INOU JE TAM UZ AJ HYPOTEKA NA BYT TEN JE NAPISANY NA NEHO //// TO JE ZIVOT MILE MILENKY///CHA CHA CHA //