Ako schudnut?

polo25

Ahojte.Chcela by som sa opytat od malicka som hrala vodne polo venovala som sa tomu 11 rokov.Kazdy ma obdivoval aku mam krasnu postavu ziadna celulitida nic...No ked som s tym pred rokom prestala tak som pribrala 10 kg mam 175 cm a vazim 60kg.Chcela by som mat 50kg ako som mala predtym.Chodila som do posilovne brala som vseliake spalovace tukov vsetko mozne no nic mi nepomohlo zda sa mi ze skm este pribrala ked som chodila do posilky...Chcela by som sa zacat stravovat zdravo len nikde neviem najst ze co ja by som potrebovalaa presne jedalnicek ze co jest a ako o ktorej a kolko.Vopred dakujem ak mi niekto odpise a pomoze...DAKUJEM

Veva323323

Ahojte vsetci :) chcela by som schudnut tak ze aby som nemala velke brucho.. :-D Teraz vazim 46kg a chcela by som schudnut asi tak na 40kg za 2 mesiace:) Prosim piste rady, recepty a vyjadrujte sa k tomu. Skusala som uz obmedzenie sladkosti , chipsov a vselijakych blbosti a beh vonku na cca 20min + cviky na brucho no nic mi nepomaha!!! ;-((/ PROSIM PORADTE MI!!! :(

bubo2730

neda sa tu zobrazit ta stranka tak ak chcete vediet aka to je ,tak mi napiste email ,a mozem aj poradit lukhino999@gmail.com

bubo2730

poznam zarucenu dietu,vazil som 103 kg ,nevedel som co mam robit kila nie a nie dolu ,chodil som behavat ,chvilu aj do posilky ale nic moc az napokon som nasiel tuto stranku na nete -odkaz odstránený- a vypnil som tam taky dotaznik,potom sa mi ozval nejaky poradca spravnej vyzivy a predstavil mi produkty,napokon som to teda skusil a som rad ze so som na tu stranku natrafil lebo mi pomohli schudnut,som stastny uz sa nemusim v lete schovavat pod dekou niekde na kupalisku,velmi im dakujem a mozem vam to len a len odporucit

NicollePazma

Ja som dievča,ked som mala 13 rokov a mala som 55kg, potom som začala chodit na fotbal, tréningy, zápasi a behat športovat, bicykel, korčule a tak a začala som nejest sladkosti a mastne nezdrave jedlá, začala som sa zdravo stravovat a chodit von behat, športovat a najviac ma bavilo hrat futbal a beh.Tak som schudla a mala som 14 rokov a 44,5kg a to trvalo celú sezonu a+ ked nebol sneh, nepršalo a tréningy ani zápasy neboli tak som chodila behat do hory korčulovat a tak, všetci mi hovoria že som neni baba ked ma nebavy korčulovanie, bicyklovanie iba fotbal a beh a čo? ja sa riadim sebou a vidím perfektne výsledky tak vám radím. ak máte otázky píšte mi na mail: hehesmajlikhehe@azet.sk tak čawte

juhelle

Ja na diéty neverím. Pretože pri diéte schudneš aj svaly, ktoré najrýchlejšie odbúravajú tuky. Možno preto asi pri všetkých nastáva jojo efekt. Moja rada je cvičiť a nabrať trochu svalov tie potom budú rýchlejšie likvidovať tuky. Myslím, že týmito cvikmi nič nepokazíš. Sú krátke a intenzívne ja sama mám problém ich odcvičiť.

www.familyzone.sk

Pokiaľ je nikto už XXL doporučila by som jogu. No a druhá vec je strava toto je kameň úrazu. Ja si dávam na raňajky ovsené vločky a aj vďaka ním nemám do obeda vôbec chuť na sladké. Taktiež si dávam zdravšie jedlo ako napríklad toto.

www.kucharska.tv

Podľa mňa pokiaľ chceš naozaj schudnúť. Treba kombinovať šport a zdravú stravu. Určite nie hladovať.