skrátená uzdička

otazka25

Dobry den pred mesiacom a 2 tyzdnami som bol na prestrhnuti skratenej uzdicky a moj problem je ,ze je este citlivejsia ako bola. Môže to byť spôsobené tým, že ešte nie je uplne zahojená? Ďakujem

otazka25

Dobry den pred mesiacom a 2 tyzdnami som bol na prestrhnuti skratenej uzdicky a moj problem je ,ze je este citlivejsia ako bola. Môže to byť spôsobené tým, že ešte nie je uplne zahojená? Ďakujem

Eternal

ahoj, mam problem teda nvm ci to je zrovna problem, kedze som este panic, ale mam prblem stiahnut si predkozku ku korenu, ked sa o to snazim, cela sa zbiely a spevnie, a pri dotyku ma boli.
thx za odpoved

stanley1

noo to lebo ma tu uzdicku ... ked si to da vyrezat tak ho nic nebude bolat a bude to lepsie ale necakaj ze sa vyrovna.. a cakaj taky mesiac bez sexu a bez drazdenia :-)

marcelaj

hmm, tak nabuduce ked mu budem davat oral tak si to pozrem ci to nie je tou uzdickou...lebo je to dost obmedzujuce, ani misionar, postojacky, dokonca aj ked som ja ghore tak musim byt trochu zakolnena, aby ho to nebolelo

annn

no, tá uzdička je na malom kúsku spojená, takže keď si stiahne predkožku, tak je kúsok ako keby natiahnutý.. neviem to presne vysvetliť :D

stanley1

mozno to je tym... ja ho mam tiez nadol a tiez som ju mal skratenu ..tak som si to dal odrezat ale nevyrovnal sa absolutne.

marcelaj

a ako sa ta skratena uzdicka prejavuje? lebo moj partner ma zalud a vlastne aj cely penis ohnuty dole a preto sa nam niektore polohy nedaju praktizovat, nemoze to byt tou uzdickou?