Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kadernicka v KE

bladegirl

PREPAAC ja som tu nebola od kedy som sem napisala odpoved, tych salonov je asi viac s rovnakym menom :) ten o ktorom som pisala je oproti urbanovej vezi hned vedla toho brigadnickeho centra , su tam take hnede dvere a je tam aj cedula s nazvom, cislo teraz nemam pri sebe lebo vizitku som pozicala mamkinej kolegyni, snad to najdes aj ked to uz asi nieje aktualne :/ prepac este raz

aellen

..wewe .. skús v šaci kaderníctvo Slnečnica .. strihá tam jedna veľmi šikovná pani(Renata).. nájdeš to hned´ za Buzinkou .. A druhá taká skvelá ktorú by som poradila je na Orlej ulici .. kaderníctvo ANNA .. (pri tej druhej sa budeš musieť pravdepodobne obiednať..musíš sa spýtat.. ako to u nich teras vyzera).. :))
tak veľa šťastia .. ;)

ovecka88

Ja chodim do ucnovskeho strediska na Tovarenskej pri Tescu. Zatial som bola spokojna. Strihaju sice pomalšie, ale vysledok je dobry a aj cena je fajn.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kadernicka v KE - Fórum - ZDRAVIE.sk