Zalezi na veku?!

v_ragazza

pumita666: akože pekne diskriminuješ ženy. prečo nie je ok, len ked je mladšia žena? neviem, mam pocit, že dievčatá dospievajú skôr, tak by to malo byť naopak. mám 18, moj priateľ 27 a a zatiaľ som si nevšimla že by to bola taká katastrofa, ktorá by ničila náš vzťah... no neviem, ty máš asi iné skúsenosti...ale málokedy je to len o veku, ak to takýmto párom neklape

pumita666

no podla mna na veku zalezi len ked je baba mladsia ako chalan..lebo zato 15 rocna baba a ma 20nieco rocneho..to je blbost podla mna...ale inak ani nie a u teba to uz vobec

desire_

Ahojte.V septembri cestujem na dovolenku do Chorvátska(Gradac).Chcem sa opýtať,na čo sa mám pripraviť,čo si nezabudnúť a tak...Potesia ma vsetky vase dobre rady a upozornenia.

dd

hehe :) moniqa, presne som to mala na mysli, co si napisala..ja mam tiez manzela mladsieho, aj ked len o pol roka, ale je to v pohode :)

moniqa87

nemusi to byt prekazka, jedine co na tom moze vydit, ze dievcata su vacsinou skor vyspele ako chlapci, preto si vacsinou chalani hladaju mladsie, aby boli na rovnakej urovni, ale ak je ten chalan vyspeli a s babou su na jednej urovni aj ked je starsia, tak by to klapat mohlo

matula8

Ved co su to dva roky? Ja som mala v 20tke 15-rocneho. Bol rozumovo dost vyspely a puberta ho dohnala aj tak az po 18tke. Po case sme sa rozisli, lebo sme na seba nemali cas, ja som mala toho vela v skole, on tiez ale stihal aj priatelov. A tak sme sa rozisli. No hlavny dovod bol, ze som tusila ze ho to tam taha k jednej kamaratke- k rovesnicke s ktorou im to iskrilo este skor ako sme sa my dali dokopy. Nelutujem, bol to ale pekny vztah, dodnes sme kamarati a velmi mi v tom case aj psychicky pomol, lebo sa mi vtedy rozvadzali rodicia. Tak sa nicoho neboj a kludne do toho vstup, drzim palce ;-)