pomooooooooc stále problémy s ušami :((( poradte

Príspevok v téme: pomooooooooc stále problémy s ušami :((( poradte
lenka-lienka

shojte...uz asi rok mam problemy s usami...zacalo to vsetko bolestou a tym ze mi z ucha vytekala nejaka vodicka uz rok chodim k usnej vyskusali sme vselico ale nic nepomaha dokonca mi dala aj hormony.....a teraz sa mi stalo ze dva dni nepocujem absolutne nic....usi mam zapuchnute...pobolievaju ma a nepocujem a znova mi tecu....co mam robit??stretol sa tu s tym uz niekto?co moze zabrat?dnes som aj sla k lekarke ale ma dovolenku co mam robit pomoooooooc :(((((((((((((

RNG

atb su prakticky ucinne len na bakterie. Neucinkuju ani na virusy ani na kvasne infekcie, ktore mozu byt vo vnutornom uchu, ked sa tam nahromadia vylucky. Ale mnohe prirodne antimikrobialne maju sirsie spektrum zaberu ako atb.

dadada

...utekať čo najskôr k zastupujúcej lekárke a dať si predpísať silné antibiotiká. A výsledky z výteru ucha čo ukázali?

RNG

Skus oreganovy olej a GSE
Oreganovy olej 3x2 tobolky
GSE 60 kvapiek do litra vody.
Medzi tyma dvoma je zasiahnuta velka vacsina mikrobov, od bakterii az po plesne.
S roztokom GSE si mozes kvapkat aj do nosa, niekolkokrat denne, lebo Eustachova trubica spaja vnutorne ucho s nosohltanovymi priestorami.