Pred menstruaciou sa prejedam

Príspevok v téme: Pred menstruaciou sa prejedam
cokolatka123

pomoc..mam taky problem..ide o to..ze ked sa mi konecne podari schudnut...tak pride tyden pred kramami a ja sa zacnem automaticky obzierat..je to strasne stale som hladna..musim nieco jest..neviem si pomoct..a potom vsetko to co som zhodila sa na mnma zasa nalepi a tak je to kazdy mesiac..:(.co mam robit?ma niekto taky isty problem??a ako ho riesite??

ívii

je som presne taka ista..tiez sa prejedam a nemozem si pomoct..v kuse davam nieco do seba a hlavne ked sa nudim tak vtedy..je to strasne,a citim ze poriadne z toho priberam..vobec nemam pevnu volu aby som prestala jest..a hlavne pred menstruaciou :-(

doremi

holkz,nie ste samy,to asi kazda mame take chute pred m-kom..ale ja pijem hlavne veeela vody ked mam hlad,jem jablka,nejake susene ovocie a tak...a vyhybam sa kave,lebo ma z nej este viac boli brucho a zo sladkosti taky...

monica gazpio

U mňa je to obdobné. Niekde som čítala, že keď chcete schudnúť, tak sa venujte tomu, čo váš baví a potom nebudete mať čas myslieť na jedlo. Jedlo je na to aby sme žili, a nie na to, aby sme ním zaháňali nudu. Venujte sa zmysluplným činnostiam a ono to pôjde samo. Mám s tým skúsenosti.