Chyba mi blizky clovek, nemam sa s kym porozpravat

Príspevok v téme: Chyba mi blizky clovek, nemam sa s kym porozpravat
beznadejna

Ahojte ludia. Som normalne 23 rocne ziena. Studujem na VS. Moj problem je taky, ze sa nemam s kym poriadne ani porozpravat, vybehntut von a poklabosit. NA strednej som mala kopec kamosov, ale vsteci su mimo mojho mesta pripadne mimo SR a mne tu z blizkych nezostal nikto. Chodim 4. rok na VS, mozno si poviete, ze tam mam spoluziakov, no su to vsetko chalani- to mi nevadi,ale tam s akazdy stara o seba, nebavime sa o sukromi, nic. Mam sice priatela,ale je z ineho mesta ako ja a v poslednej dobe je strasne zvlastny a mam pocit, ze s aso mnou asi aj pomaly chce po 3 rokoch rozist.Citim sa strasne sama,s nazim sa vyplnat si cas ako s alen da,ale aj tak mi chyba niekto na pokec, kto ma podrzi, ked to potrebujem.Ani neviem aku radu cakam,ale uz som to potrebovala dostat zo seba. Dik za precitanie:-(

dd

ja mam podobny problem..som skoro rok a pol vydata, mam 15.mes.dcerku a tiez mi chyba blizky clovek na pokecanie, vyrazenie napr. po nakupoch na par hodin..atd..ked som chodila na VS, tak som tam mala kamaratiek a aj kamosov dost, ale teraz po ukonceni VS mam jednu naj kamosku pri TN, druhu v BA..ja som zo severneho SVK, v dedine, kde som vyrastala som vela kamaratiek nemala, dokopy tak mozno 4 a navyse sme sa teraz prestahovali do mesta, kde poznam akurat tak tri baby..jedna je moja byvala "konkurentka" - manzel sa kedysi rozhodoval medzi nou a mnou, ale aj ona je uz vydata a ma skoro rocne dievcatko, druha je kamaratova priatelka, ktora ma ale tolko aktivit, ze keby som ju chcela otravovat este aj ja, tak to by potrebovala 48hod.den a tretia, s ktorou som si aj najviac rozumela, mi prave teraz v sept.odisla studovat do prahy..je mi tu dost smutno, bo ked sme byvali u mojich rodicov, tak som aspon s par ludmi udrzovala kontakt.teraz uz som odkazana viac-menej iba na neosobnu komunikaciu prostrednictvom mobilu alebo pc..

jajka

no hej,chapem...ja mam taku kamosku uz niekolko rokov,len posledne 2 roky sa stretavame menej casto,odkedy mam priatela sa toho vela zmenilo...ona je skor diskoteky a zabava a ja uz tak velmi ani nie...takze mas negativne skusenosti s pokecom?ja mam aj take aj take,ale presne ako pises,skor pisem len s kamosmi uz :)

beznadejna

no ja na pokec velmi nechodim, od isteho casu. ked tak tak pokecat s kamosmi. Co sa tyka priatela to je zlozitejsie,ale sprava sa tak,ako keby uz nemal velmi zaujem a mam pocit ze k nicomu dobremu to nevedie, ale to teraz nie je predmetom mojho problemu, to nechcem riesit. momentalne mi ide o to, nemysliet na neho a nechcem aby s amoje myslienky a moj zivot tocil iba okolo neho. chcem mat aj vlastny zivot a trochu ho aj zit- bez neho, nech si nemyli ze na neho tlacim,alebo neviem bez neho byt. Proste chcem mat kamosku a peklebetit s nou v posteli aj cely vikend, toto mi strasne moc chyba

jajka

beznadejna...a skusala si sa s niekym zoznamit cez pokec?tam mas moznost spoznat kopu ludi a nemusis sa na nich vrhat ako keby sa chces spoznat na ulici:Dviem,ze je to dost riskantne,ale stale je tam ta moznost,ze to dopadne dobre...to ma len tak napadlo :D ale inak poznam take obdobia ked sa na cloveka vsetko sype....a co znamena,ze sa tvoj priatel sprava cudne?

beznadejna

a este aby som dodala, nemam problem nadväzovat znamosti,ako poklabosit s niekym a podobne, ak mi ten clovek sadne, tak vydrzim kecat aj cely den- ukecana som dost. Len natrafit na cloveka je problem. Ako som spominala, ako to je v skole a na ulici sa nebudem vrhat o ludoch, iste ma chapete:-) Viem, ze vela ludi ma horsie problemy odo mna, mozno touto cestou mi bude aspon trochu lepsie na dusi.

beznadejna

rachab ja viem, ze je to normalne citit sa obcas sam,ale nie je normalne nemat priatelov, no mat ich,ale mimo Slovenska, ti najlepsi mi fakt odisli a komunikacia medzi nami je zriedkava a mozno ma chapes, ze clovek sa potrebuje s niekym porozpravat, podelit sa o svoje starosti a radosti, niekam sa ist zabavit. Som mlada baba, zivot pred sebou,ale nebavi ma vsade chodit sama:-( Leerka na tvoju otazku, no nechcem aby ma tu niekto nahodou spoznal,ale studujem aj som zo Zapadneho Slovenska, neviem preco s apytas,ale ak by ta to zaujimalo tak napis.

rachab

je to normalne ze sa citis sama, kazdy ma obcas taky stav... Hore hlavu, zivot ide dalej, to co prislo zase odide:) Zeny potrebuju veci dostat zo seba, maju to v svojej prirodzenosti...