ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

pre lenuliatko

radsej si prečitaj svoje posledne prispevky ako si tu vypisovala ze dominike je jedno či ju mala potrebuje a podobne. rychlo menis nazory, ako aj prispevky v roznych temach. nič v zlom ale podla mna si este sama dieťa ktore nema o živote ani potuchy.

pre lenuliatko

lenze matkou malej melanie je dominika a nie maťovi rodičia, vyjadriť svoj nazor moze kazdy, ale nie osočovať jej rodičov a sudiť jej rozhodnutia

lenuliatko

ja vyjadrujem svoj nazor.nesudim.cudujem sa.pretoze je to nezvycajne ked matka takeho dietatka ktore nie je ako kazde ine sa hrnie do prace.a okrem toho tie pomery u nich nie su tak zle.ved matovi rodicia su bohati.
ale to je jedno.ved ona vie najlepsie co urobi a ci to bude spravne alebo nebude.

pre lenuliatko

lenuliatko neviem kto si ze sudis inych ani ju nepoznas. nevies v akej situacii sa nachadza kto su jej rodičia a aku maju povahu, ani ako je na tom maťo, nechapem prečo si myslis ze najlepsie je len to čo robis ty. kazdy pozna svoje moznosti a hlada v ramci nich takze ak sa dominika takto rozhodla nechapem prečo by jej nemohol pomocť s babatkom aj maťo. a asi velmi dobre nepoznas pomery v akych dnes ludia ziju pretoze pises či jej par tisic na mesiac pomoze, aby si vedela tak su ludia ktorim pomoze aj jedna tisicka na mesiac.

malickasom

plne suhlasim s lenuliatkom! bohuzial od rodicov budes zavisla este dlho, ale na to su rodicia, aby ti pomahali, sak si ich dieta, oni ta predsa lubia, tak ako ty lubis svoje babatko! Ja som tiez zavisla od svojich rodicov a to mam 23 rokov! (nemam sice deti) Raz im to vratis predsa, ked sa budes starat ty o nich. Peniaze nie su vsetko!

lenuliatko

stanula domminika vravela ze mato je chory alebo nieco take.ale aj tak si nemyslim ze 17 rocne deti s malym dietatom ktore sa narodilo predcasne musia ist bezpodmienecne na nejaku hlupu brigadu.oto viac dominika.ved babo ju potrebuje.to je jej asi jedno :( smutne ako rozmysla.

Stanula

Dominika, ja som otehotnela v 18, môj, teraz už manžel, študoval na škole. Boli sme veľmi mladí...poriešilo sa to ale takto, že on si to štúdium vybavil externe a začal pracovať, aby uživil vznikajúcu rodinku. No a bývali sme pri rodičoch asi rok.
Aj ja som mala pocit, že som ich sklamala, aj mi to povedali, ale nakoniec to všetko dobre dopadlo a všetko sa vyriešilo. Manžel chodil do práce, prispieval zarobenými korunkami do spoločného rozpočtu a ja som sa starala o nášho syna. Ver tomu Dominika, ako ti píše lenuliatko, že bude najlepšie ak ostaneš doma pri malej a Maťo sa o vás postará...nech sa on začne správať zodpovednejšie. On sa musí o vás postarať, ak mu na vás záleží.

lenuliatko

ved ja to chapem.ale predsa nema este 18 a nezarobi toho vela.a ked su jej rodcia normalni tak ju nikam neposlu mozu ju enskor poslat ked mala bude zdrava a vacsia.teraz je to z prilis velke hazardovanie s vlastynm dietatom.ale ako chce.