Analny sex, prečo?

Súvisiaci obsah

marianocka

:))))
tak ale jasne ze mu to nerobim ked mu akurat treba srat :)))
samozrejme ze si anal najprv musi umyt a ked si potom das kopec lubrikantu tak ten prst vobec nesmrdi. a hned po "vysetreni" si rucky samozrejme riadne vydrhnem...
a kedze studujem medicinu, tak to mam aj ako predbeznu prax na urologii :) pretoze prostata sa predsa u lekara bezne takto vysetruje...

marianocka

:))))
tak ale jasne ze mu to nerobim ked mu akurat treba srat :)))
samozrejme ze si anal najprv musi umyt a ked si potom das kopec lubrikantu tak ten prst vobec nesmrdi. a hned po "vysetreni" si rucky samozrejme riadne vydrhnem...
a kedze studujem medicinu, tak to mam aj ako predbeznu prax na urologii :) pretoze prostata sa predsa u lekara bezne takto vysetruje...

marianocka

??????
KRCNU? chrbticu??? tak to si absolutne neviem predstavit akym sposobom... ak sa aj stane ze spravi nejaky blby pohyp, stale je tam krizova kost...tak nechapem...

marianocka

alaska,
to ho musis najprv len jemne drazdit okolo otvoru a potom pomalicky vsunut prst dovnutra, samozrejme s lubrikantom, a prostatu vyhmatas na prednej strane a len to miesto potom budes jemne masirovat a uvidis,obaja budete prekvapeni ake zazraky to robi :)))
ja som za to vyskusat vsetko! aspon nie je vo vztahu nuda :)

zjuzika

ono treba aj analny sex vediet vykonavat a nie ze ho tam babe treskne ...ved treba byt poriadne uvolneny .... a ano aj hemoroidy sposobuje analny sex...vela veci by sme potom nemohli robit, keby sme to brali takto

cickaZLM

?????? aha...no tak to byva ked chlap mysli len na seba a neni jemny a sprava sa jak masiar.....moj je velmi velmi jemnucky a je to super:D ale tak dobre vediet ze aj tae sa moze stat...a presne jak bolo povedane...treba byt uvolneny

??????

cickaZLM...mojej kamarátke sa to stalo, ale doktorom vždy hovorí že ju seklo v krížoch že ked niečo ťažké niesla sa hanbí povedať že to pri sexe..to proste keď žena nieje uvoľnená a do nej vniknme penisom jeho tiež môže bolieť ale deň,ale jej praskol kostičku a od vtedy sa to ťahá