Duac gel

eBIGEYL

Odkedy som začala používať Duac gel tak sa mi pleť viditeľne zlepšila.Cieľom duaku je zabrániť tvorbe nových vyrážok a naozaj som videla po nejakých 2-3dňoch účinky.Len si dávajte pozor ak máte suchšiu pleť a ešte aj používate DG lebo sa Vám spravia šupiny a na to sa nedá dať ani make-up.Ja teraz akurát míňam druhé balenie (alebo maličkú tubičku).A ako som prestala používať tak sa zas začali objavovať vyrážky, ale napriek všetkému som zažila aspoň taký týždeň psychického šťastia kvôli čistej pleti :)

libusa999

Jednoznacne suhlasim s Effaclar a pripravkami od La Roche Possay. Kadeco mi davali na plet. Uz to ani nemozem spocitat. Trvalo to mesiac, ked som si ocistila plet klasickou cistiacou vodou. Umyla cistou vodou a pouzila toníkum Effaclar.rano po umyti tvare opat tonikum. bud vecer alebo rano alebo aj aj natrela effaclar K. ziadny problem dat to pod make-up. ucinok rovnaky. dokodnca ma zvykla svrbiet plet kvoli alergii. odvtedy nic. Ak sa mi zo zaciatku este vyhadzovali vyrazky pouzivala som na noc effaclar A.I. za par dni nic. prestalo hnisat a zmizlo. bez vytlacania. asi po mesiaci zmizli problemy uplne a aj ked sa mi teraz (cca po troch mesiacoch) veci minuli, vyrazky sa nevratili. A effeclar A.I ostalo este asi polovica. teraz ho poziciavam kamoskam a zaradom ho kupuju na akne. tolko moja skusenost.

elen666

takze už ho mam kupeni....len prave sa rozhodujem co si objednat Efaklar K....alebo nie....neviem sa rozhodnut...asi objednam.už mam rozrobenu objednavku na inter.lekarni

elen666

tak už aj ja mam predpisani Duac gel...len ho musim v pondelok vybrat z lekarne,nemala som tolko € zo sebou a ma otazku,mam to aj ja kombinovat Efaklarom K???............lebo ten este nemam kupeni tak kvoli tomu.....lebo na inter.lekarni www.docsimon.sk.........maju za super cenu.......oplati sa ta kupa naozaj toho kremu?,,

elen666

Miska...prosim pomoz mi v rozhodnuti.aj ja uvazujem o zakupeni kozmetika la roche -posay...ale jedine cez inter.lekaren Docsimon.sk je to tam o tretinu lacnejsie ako v lekarni a neviem sa rozhodnut ci kupit Efaklar K,alebo A.I alebo toto kremy.....a tiež ci kupit cistiaci gel alebo penu....už neviem presny nazov......nemam otvorenu tu stranku.A este prosim napis aky mas typ pleti a na co konkretne ti to pomohlo.Ja mam mastnu a porovitu plet.Akurat v pondelok,idem na mikrodermabraziu :dakujem za odpoved

miska

ahojte,takze moja skusenost: ocistit kazdy vecer gelom effaclar,docistit pletovou vodou effaclar, nato si dam krem effaclar M , ktory si mozete davat aj na noc aj na den pod make up...a kazdy druhy den si dam tenucku vrstvu duac gelu na noc...ale iba kazdy druhy den a je to uuuzasne:)))zabera to konecne..a to som uz vyskusala uplne vsetko//od liekov, kremov , kozmeticky zakrokov..a stalo ma to vela penazi..najviac zabera ,ked sa kazdy vecer 5 minut povenujem vycisteniu pripravkami effaclar...a tento duac gel:)))))

meffy

DUACgel je proste vynikajuucii, len škoda že ho nepredavaju vo vačšom baleni,heh a aj ta cena by sa mohla vylepsit,, ele myslim si že za 10 eur..mno klobuk dole

duac

mne ani duac nepomaha a dokonca ani roaccutane iba som suchy supem sa ako kapor a jebaky sa mi robia stale .... ale iba na cele nechapem tomu :(

gel

ahoj..ja duac odporucam, som s nim velmi spokojna. ale odporucam uzivat effaclar pletovu vodu na cistenie a na denne pouzivanie effaclar K a vecer pouzivat duac. mne pomolo toto a musim sa priznam ze nemam najlepsiu zivotospravu-fajcim, obcas alkohol, stress a napriek tomu to zabera a fakt viditelne :-)uz som vyskusala hocico ale ostavam pri tomto

s.m.i.l.e.

podla mna je to u kazdeho individualne, ci mu to pomoze,ja som ho uzivala dva mesiae a bez zmeny. ale viacerým ludom to pomohlo, tak si myslim, ze to treba vyskusat, stastnu liecbu zelam:)