ktory je pre mna ten spravny?

Príspevok v téme: ktory je pre mna ten spravny?
marisssa

no mam 22rokov a este stale netusim, ktory krem na tvar je pre mna ten najlepsi, najvhodnejsi..vela zas skusat nechcem, aby sa mi s pletou nieco nestalo, z tolkej chemie..
pravdepodobne mam normalnu plet, nie je citliva, zmiesana, ani mastna, ci sucha..taka normalna (aspon si teda myslim) v minulosti som mala akne, zostali mi jemne jazvicky. no vobec neviem,ktory krem je pre mna vhodny, ktora znacka a tak...vie niekto poradit?

marisssa

aellen--dakujem za vyborny link, precitala som si to.. no len aka znacka teraz?? vravim, zase skusat vsetko nechcem, bolo by to aj dost financne narocne, kedze nie su lacne niektore kremy.. no a pouzivate rozdielny krem na den a na noc? no podla mna je to zbytocne..kedysi stacil jeden a bolo!:-)

marisssa

no samozrejme, ale ved niekedy to ide aj bez kozmeticky...ako si radili ludia, ked kozmeticiek nebolo?:-) tam chcem ist, az ked si ozaj nebudem dat vediet rady.. tak preto sa pytam tu vas..
no a kolko tak stoji navsteva kozmeticky?

[zruseny12]

takze vola sa...MuDr.Hana Zelenkova je aj prezidentka Europskej a Slovenskej dermatologie a kozmetiky...
ak mozes pozri si casopis...NOVY CAS PRE ZENY CISLO:42
Z UTORKA 14.OKTOBER 2008....HNES NA 4 STRANE RADI....AKNE A JESEN....

Potom som tu nasla.... dermatologicka...ALEXANDRA NOVOTNA RADI
www.asthelic.sk
to som zasa nasla v BAJECNEJ ZENE....

[zruseny12]

tak toto ti nepoviem,lebo ja som bola raz u kozmeticky....
a o tej P.Zelenkovej by si mala nieco najst,lebo uz som tu jednej kocke radila a spomenula som ju...a ona podla mena nasla niekde na nete na nu kontakt....ja sa pozriem do casop.aspon presne meno atd. a napisem ti to tu....

marisssa

no ja som zo stredneho Sk..takze tam bude problem. ved pozistujem este na nete:-) dik zatial pekne
no a kolko sa asi tak plati u kozmeticky?

[zruseny12]

tazko povedat,lebo kazdy ma inu plet,ci sa ma pouzivat jednej znacky vsetko.Ja pouzivam krem z lekarne pre alergikov.Viem,ze je tazko si najst kozmeticku a dobru,ale riskni to...nic za to nedas,ked ides po 1x...
keby sa ti podarilo ist k tej Zelenkovej,tak to by si bola nadmieru spokojna,je velmi dobra kozna lekarka a vie velmi dobre poradit...tusim, ze aj radi v Novom case pre zeny obcas,alebo v Bajacnej zene?....teraz presne neviem,ale aj minule som ju tam videla....

marisssa

no u kozmeticky som este nikdy nebola, ale asi by bolo nacase. len som pocula aj negativne veci na kozmeticky, tak mam aj obavy...
a malo by sa pouzivat na tvar vsetko jednej znacky?teda gel, krem,odlicovadla...

[zruseny12]

marissa,tazko takto radit...ale ja si myslim,ze by bolo dobre zajst k nejakej dobrej kozmeticke a ona ti poradi...pocula som aj nieco take ako je analyza vlasov...tak je aj analyza pleti.ZELINKOVA ,ALEBO ZELENKOVA...presne neviem jej priazvisko...JE KOZNA LEKARKA TIEZ VELMI DOBRA....mozes si ju najst aj niekde na info...uz ju raz tak jedna nasla....ma aj ambulanciu v Svidniku...