Vyhodit z domu alebo odpustit...

Príspevok v téme: Vyhodit z domu alebo odpustit...
beemajka82

Potrebovala by som poradit, ide o moju 25-rocnu sestru ktora zistila ze ju jej manzel podvadza. Akoby nestacilo to, podvadza ju so sestrou mojho manzela, cize mojou svagrinou. Tato situacia sa stala pred cca 2 rokmi a teraz sa opat zopakovala... Sestra a cela rodina je s toho hotova, taktiez z manzelovej strany. Sestrin manzel sa jej k vsetkemu priznal, padali slzy, ospravedlnenia...no ked sa ho spytala ci ma rad ju alebo tu druhu tak jeho odpoved bola ze tu "druhu"... Po par dnoch ked sa s nim snazila rozpravat ako tu celu situaciu riesit, vzdy to zarozpraval niecim inym...vyhyba sa vsetkemu co s tym suvisi. On robi v Cechach takze sestra ho cez tyzden nevidi, nema ponatie co robi, komu vola atd... Je mi to velmi luto lebo tu neslo len o sex, city su dalekoviac a ak uz jeho city nepatria jeho manzelke tak ja nevidim zmyslel v tom celom manzelstve. Velmi ma to cele mrzi a na to ze moj svagor je idiot a svagrina bez chrbtovej kosti, doplatia len nevinne deti. Co by bolo najlepsie robit v takejto situacii? Moja sestra mu uz neveri a stale sa zoziera tym pocitom, kde je, co robi, ako ju zase oklame a pod. Uz premyslala nad rozvodom, ale co viem tak naposledy mu cez mobil povedala ze ho vyhadzuje z domu lebo ze to uz po tom vsetkom nema zmysel. A jeho odpoved? "Dobre"...

podvedena

no ahojte ja som ta sestra a mam toho vela na srdci v prvom rade je velmi tazke odpustit nieco taketo a v druhom rade je velmi tazke opustit cloveka ktory bol v zivote vas princ na bielom koni vasa vysnivana buducnost je tu urcita snaha zacat od zaciatku novy vztah ale je to velmi tenka nit ktora je uz viac menej roztrhnuta a teraz naco bolo dobre to vsetko ze chodil vraj domov za nami ked jeho cesta z cr viedla najskor na par hodin za nou a az potom za nami a ako vsetko zapiera ako male dieta boli hadky a velke aj otazka ci si bol vedomy nasledkov ked za nou behaval ci ho zaujimalo ako ublizi mne a svojej dcere o ktorej tvrdil ze je pre neho vsetkym tak preco ho ona nezastavila jej obrazok v srdci mozno preto ze nas v srdci uz davno nemal a teraz mu mam znova zacat verit ze sme sa tam akoby znova zazrakom objavili tomu clovek len velmi tazko uveri ze ked mu nezalezalo vtedy na nasledkoch tak mu nezalezi ani teraz na tom co sa stane s nami ako s rodinou je to pre mna velmi tazke snazim sa od neho odputat ale vobec to neni take lahke ako sa to zda

beemajka82

Hej, aj ja mam ten pocit ze to bude najlepsie nechat to cele na nich...O nejakom vyvoji tu este tak skoro asi nic nenapisem lebo sama neviem. So sestrou som v kontakte iba cez sms a telefonaty ktore niesu caste lebo ja som v Usa. Takze momentalne viem len to ze sa ako tak udobrili ale co to znamena netusim lebo potom mi napisala ze ta svagrina asi nieje jedina s ktorou ju stihol podviest... ;-( Ja som jej chcela len dobre, tym ze by od neho odisla by mu dokazala ze ma svoju hrdost a ze on jej uz za to nestoji vdaka tomu co urobil. No teraz to neham len na nu, cokolvek urobi, bude to len jej rozhodnutie. Ak bude nieco nove, dam vediet.

...

ja odporúčam hlavne sa nestarať do ich vzťahu, nedávať žiadne rady, lebo raz môže všetko prehrmieť a ty budeš potom tá najhoršia.

nellka

...u nás v rodine sa stalo niečo podobné...takisto švagor so švagrinou...dali sa dokopy...ale všetko to prehrmelo, čo sa už dalo robiť?! Jediné, čo je na tom aspoň chvályhodné- aj keď sa to takto dá ťažko nazvať. je, že ostali spolu, už spolu žijú vyše 20rokov...

andy

Ahoj. Dloho som tu nebola, ale sledujem, čo sa deje. Čakám, že nám napíšeš nejaký vývoj...Segre by som to asi povedala, keď už je to takto, nech sa nejako rozhodne. Posledne si písala, že jej povedal, že sa odsťahuje a čo sa udialo? Viem, že to má ťažké, keď majú aj deti, ale je mladá a zaslúži si niečo lepšie.
P.S. Mrcha je slabé slovo. Chápem ľudí, čo sa do seba takto zaľúbia, ale nech neubližujú iným. Pochybujem, že ona stojí o život s ním. Už by ho k tomu asi dokopala.

beemajka82

pu4y, mas uplnu pravdu. Tiez som si myslela ze ked on nemal rozum lebo chlapy zvycajne myslia niecim inym, tak ho mohla mat aspon ona. Sak nemala 15, ale 28. Neviem co si mysleli...ze to upevni rodinu??? Keby sa predtym vobec nepoznali a nevedeli ze su rodina a ze obaja maju deti... ale obidvaja vedeli predsne do coho idu a nemrzelo ich pokracovat aj ked im bolo uz raz odpustene...Ja som s nou a s nim totalne skoncila takze to je problem navyse lebo je to manzelova sestra. Co uz narobim...

beemajka82

dakujem vsetkym za nazory. Dnes som sa dozvedela ze ten ich mimomanzelsky vztah sa tahal 2 roky... len neviem ci to mam povedat sestre alebo nie...

pu4y

tak to je sila, toto... to je ako z americkych serialov myslim.. ked to je este v rodine.. Bohvie, s kolkymi ju podviedol mimo rodiny, ked je cez tyzden v CR.Nehovorim,ze musel, ale mohol a pravdu vie len on sam..Clovek by si povedal, ze mu siblo prepacte za vyraz "v guliach", ale ked to trva tak dlho,tak to nebude o nejakej vasni iba medzi svagrom a svagrinou.. Ja by som ho tiez poslala, nech si ide byvat k nej, rozist sa s nim v dobrom -fajn, odpustam ti, ale uz by som ti nemohla verit ako manzelka a ked lubis ju, chod si za nou..A je fuk,ci ma ona manzela alebo nie.Nech si s nimi byva s obidvoma.Lenze to je hlavny kamen urazu - ze nie len rozvod, ale delenie majetku.. a vyzivne na deti a na manzelku. Keby sa rozisli v dobrom,ze sa este nebudu rozvadzat (ktovie, ako by sa to casom vyvinulo), mohli by sa dohodnut, ze budu nadalej spolu splacat vsetky hypoteky a on bude prispievat na deti..Inak sa da segra rozviest a nariadia mu to sudom. No ale ta svagrina, to je fakt pitka majova. Kludne ma odsudte, je to moj nazor - ked chlap nema rozum, lebo mysli gulami, tak ma rozmyslat ta baba a ma byt zdrzanliva uz nielen kvoli jeho rodine,ale zvlast, ked je aj ona vydata a ma chlapa a deti!!bohatstvo,co sme zvery?? ja viem,ze srdcu nerozkazes, ale to, co sa teraz robi, neni normalne... ale nevera je uz cim dalej tym viac sucastou nasho zivota, uz aj vo filmoch je to normalne, pomalu v kazdom, tak si ludia potom asi myslia v podvedomi, ze sak to je normalne... hnus A ked sex, tak nezaväzny, urcite nie so svagrinou a nie dlhodoby vztah mailami, mal sa ist radsej vyburit do bordelu, to by segru urcite bolelo menej.. Ludia, sorrky, ale ten internetovy portal, ktory ste spominali, tak nekecam, ale v poslednej dobe vsetci, co sa rozisli v okoli, bolo kvoli az*tu..

fraisee

tak myslim, ze to je viac menej jasne, nema zaujem byt so svojou zenou, nech sa rozvedu a obaja nech si zariadia zivot tak ako chcu.