PARFEM za dobru cenu KTORY VYDRZI

Príspevok v téme: PARFEM za dobru cenu KTORY VYDRZI
nemk

caute,chcela by som vonat tak prenikave,ze ,ked niekto prejde okolo mna takto zaciti!!!a to aj niekolko hodin po aplikacii parfemu , parfemy znaciek Dior,Moshino,Versace,DKNY atd... si vsak nemozem dovolit ,lebo teraz musim dost setrit a nemozem zbytocne rozhadzovat 1500 za parfem PRETO VAS PROSIM O RADU:NEPOZNATE NEAKY PARFWM KTORY JE PRENIKAVY A DLHO VYDRZI ALE NIE JE PRILIS DRAHY????NA "PRICHUT" SI NEPOTRPIM PACI SA MI SKORO KAZDY TYP VONI!!!najidealnejsia by bola cena tak okolo (400-800 sk/50ml) dakujem

zyyxyy

Enigma dare to dream (ruzova flaska) od Oriflame je jedina nezvycajna a krasna vona v nizkej cene ak kupis edp bude ti dlho silne drzat niekolko dni na vlasoch aj obleceni ja som ju citila aj po vyprani
z tych drahsich Manifesto od YSL a Poison (zeleny) od diora len orig. nie z eshopov lacnych smradlave napodobeniny

musska

noo,mas pravdu, niektore FM vonavky su presne ako originaly a vydrzia rovnako a su cenovo vyhodne, ale len niektore. Treba vyzskusat vzorky,lebo nie vsetky sa na original podobaju.

liverka

federico mahora predava parfumy znamych znaciek, su to original vone, akurat lacnejsie a bez znacky. vygoogli si ho na nete. Rovnake parfumy predavaju u nas v kosiciach v Dargove, tam capuju parfumy do flasticiek za cca 300Sk a su super. Mala som Mochino a teda ziaden rozdiel od znackoveho. vyskusaj :)

musska

No to zavisi od toho,kolko ml kupujes, ked kupujes 100ml, tak hej,bude drahsia. Mne sa vone z oriflame nepacia,ani z avonu,ale to je vec vkusu. A ked chces lacnejsie vone,tak si isto objednavaj ce internetove parfumeria,ale musis pozriet viac,lebo medzi nimi byvaju dost velke rozdiely,ale skusit aukro.

kremik

jeeezis, ano...kate moss krasne vonia...asi tu ruzovu myslis...ale pokial viem, tak nema toaletnu vodu v skle...len parfem a ten stoji okolo 1200 SK...tak to nie je az tak malo, da sa aj lacnejsie. oriflame ma kvalitne vone a tie, ktore obshuju vacsie mnozstvo vonnych zloziek citit aj tri dni:)

musska

Neviem,co je teba v pohode cena, ale mexx su dobre,nejake som uz mala som mexx Nice, taka sladucka,celkom pekna vona. Mala som este dve,ale nepamatam si nazvy, a na nete som ich nenasla,takze neviem. Celkom dobre su aj Tom tailor (mala som new experience), paci sa mi aj Kate Moss,ale to je skor take na vecer,nie velmi na bezne denne nosenie. Treba chodit a vonat a vonat:)

liana

Ja som dlho pouzivala toaletnu vodu Pur Blanca od Avonu a vonala som cely den. Ostanym sa ta vona velmi pacila... pocas dna tak jemne menila vonu. Bola super.

nemk

23,moja mladsia sestra ho mala ,ale nebola nim nadsena,tak neviem a este neaku inu znacku nepoznate?co vravite napr. na MEXX?

ssia

ja mam chupa-chups love tramp. je dost porenikavy ako aj ine vone tejto znacky. ale je dost pre mlade baby, kolko mas rokov? a bol cenovo prijatelny, asi tak 250sk za 75ml...v pohode na to aky je super;)