Rychly pulz a busenie srdca

myska77

Tak ja to mam od minuleho roka rychly pulz obcas pocit ze sa neviem nadychnut teraz sa uz pridalo aj busenie srdca mala som aj trpnutie lavej ruky palenie na hrudi strasne neprijemne jednoducho vzdy ked to namna pride dostanem strach a nervy a kvoly tomu som uz rok doma bez prace.Cakam kedy sa to zlepsi davam si aj magnezium a nepomaha.Bola som aj u lekarky ta mi spravila vysetrenia stitna zlaza dobra ekg dobre jej odpoved znela sinusova tachykardia cize niaky zrychleny pulz dala mi betablokator a hotovo lenze ja mavam niekedy nizky tlak 100/60 a pulz 113 a ked si dam betablokator tak sa mi znizi viac tlak takze ho neberiem pravidelne co by som mala.A este mi mi stale opakuje doktorka ze psychika je pravda ze psychika bola v minulosti nie az tak tak dobra mala som velke stresy ale nikdy predtym sa mi to nestavalo ako rychly pulz a busenie srdca a inac dost casto byvam unavena a pritom nechodim do prace som doma tesim sa ze zvladam domace prace ale ked doma fungujem 4 dni ze robim vsetkotak na 5ty den som uplne vycerpana tak ja si neviem predstavit este aj do prace chodit velmi chcem ale bojim sa ked to namna pride neviem co mam robit lahko sa hovori doktorke ze to je nic iba psychika notak potom dakujem pekne kto by sa nezlakol ked sa zacne dusit znicoho nic alebo ho zacne palit na hrufi a ktomu sa prida busenie srdca a navyse ked vam aj sem tam trpne ruka ani si neviete predstavit kolko krat som bola aj na pohotovosti.A uz asi tyzden sa pridal novy problem trpne mi lavy spanok ajavsa uz hanbim ist k lekarke lebo aj tak mi nevie pomoct co jak viete niekto poradit dakujem

hlasinocka

treba spomalit, a robit dolezite veci a to co je dobre a krasne pre nás, odmerat pulz na tepne zapastia alebo krku-pozri rozpatie.
nenahanat sa a dobrý životný štýl. pozri vitaminy-potraviny, ktoré zlepšuju, cinnost organizmu

hlasinocka

treba spomalit, a robit dolezite veci a to co je dobre a krasne pre nás, odmerat pulz na tepne zapastia alebo krku-pozri rozpatie.
nenahanat sa a dobrý životný štýl. pozri vitaminy-potraviny, ktoré zlepšuju, cinnost organizmu

p.d.

Ja mam taky problem, podarilo sa mi to upravit liekom (Betac, len na predpis) a cvicenim. A odkedy som si prestal sladit kavu cukrom, tak mi klesol aj cukor:)

ONUR

Dobrý deň! Chcem sa spýtať moja dcérka má 13 a máva epizódy búšenia srdiečka kedy má tep okolo 200 trvá to tak 2-3minúty vyvolá jej to npr. smiech,čkanie a pod.Bola aj na EKG a absolvovala aj holter všetko ok tak neviem čo jej to vlastne je... má piť Magne B-6 2krát denne poraďte čo s tým...

katkaxxx

ahojte ludia, ako sa mate? mna v poslednej dobe obtazuje busenie srdca.. teraz ako som mala toho strasne vela, same stresy, nestihacky a nahancky tak sa mi to zhorsilo, mam rychlejsi pulz a to srdce obcas zacne dost busit... je to fakt velmi neprijemne :/ predpokladam, ze to tu poznate viaceri, neviete poradit nieco okrem relaxacii? ako sa ukludnit ked to pride, co spravit aby to slo prec? :(
dakujem

[zruseny12]

julka0,ked tak spominam to iste som mala aj ja,len som to nejak snazila sa predychat atd.tlak som si merala,len asi 2x a to som ho malo velmi nizky i pri vypiti kavy a na EKG som bola raz,a to som mala ok,ale mala som tiez podobny stav,aj sa mi zle dychalo a tazko,ked som sla po schodoch,alebo do kopca,alebo stacilo sa zohnut ked som si zaviazovala snurky na botach...
po vysetreni na helikob.a vybrati antib.sa mi dychanie trochu napravilo...
hladaj pricinu,nemas problemi s travenim?nechybaju ti nejake vit.a miner.?
skus si kupit B-komplex forte/z lekarne/na stress...jec aj potraviny,ktore obsahuju vit.B...
a tak nejak postupne skusaj...lebo takto sa tazko radi, busenie srdca moze mat viac pricin...prajem vela stastia,aby si prisla na to,co ti je...a pomohla si si...pekny den...

gregor

Užívam Zaječickú horkú už päť rokov a nepocítil som žiadne zapáli ani poruchy obličiek, a čo je hlavné: mám 43 rokov a netrpím žiadnymi civilizačnými chorobami. S pozdravom Gregor