Prirodna liecba na atopicky ekzem?

Zuleika

Ak chceš dať naozaj pokožku do poriadku ja sama by som ti radila dať sa vyšetriť dr. Albertovej. Práve sa u nej liečim s ekzémom a po troch mesiacoch liečby vidím doslova zázraky. A to som sa celý život s tým morila a doteraz žiadny lekár to nevedel zastaviť.

Zdenka35

Podporte si imunitu nejakými výživovými doplnkami, probiotikami. Oslabená imunita je otvorenou bránou ako virózam tak aj kožným problémom

Sandra33

Neliečte si len kožu. Pokožka je zrkadlom vášho vnútra. Najskor musíte nájsť príčinu ekzému a potom sa možete liečiť. Možete mať nejaký skrytý problém alebo len oslabenú imunitu. Alebo vám len prekáža nový prací prášok

kiko86

odporučam, sprej aloe vera prvej pomoci a mastičku, mne to pomohlo už na 4 den, ked možem pomoct, odporučit- stači napisat mi na email,
kristiankendra@gmail.com

kijolita

skus protopan ;) ja som tuto zimu siahla po celom boxe protopanu a do dvoch týždňov mi zmizli fľaky z ramien a úst ale z kolien a lakťov mi miznú pomalšie, ale miznú takže funguje ako má

Lenuska334

ODPORUCAM SKIN-CAP KREM, NIE SPREJ!!!ten je strasne agresivny...par krat nanesiete a je to prec..hovorim z vlastnej skusenosti..ja som svoj ekzem neriesila a potom to dopadlo tak ze kozna uz nevedela cim mi pomoct, dala mi antibiotika protizapalove, ichtyolovu mast a bolo to peklo, vobec to nezaberalo, svrbelo este viac, musela som spavat cela obviazana ako mumia...koza vobec nedychala..potom mi jedna moja kamaratka (ja ju volam moja zachranarka) odporucila skin-cap creme natierat cez den podla potreby, cez noc hlavne a kludne aj na hrubsiu vrstvu, a na tu suchu kozu kokosovy olej. Nic viac..sprchovy gel bezparfemovy bez drazdivych latok to je jedno akej znacky (ja mam dobre skusenosti s Balea sensitive sprchovym gelom z DM). Takze fakt odporucam ja po tyzdni som ani nevedela ze nejaky ekzem bol a srsala zo mna taka radost ako som konecne videla moje ruky a nohy normalnej telovej farby. Potom treba samozrejme riesit stravu. ODPORUCAM VSETKYMI 10TIMI!!!!!!!

Anomym

Ja som mal ekzem na zadku, tahalo sa to od krížov cez konečník semenniky až na úd, bolo to veľmi nepríjemné kedže som nemohol sedieť, mám sedavé zamestnanie a sedenie v praci mi sposobovalo neskutocnu bolest, skusal som vselijake mastičky a podobne, vsetko bez ucinku, jedine co my pomohlo bol sprej skincap,je velmi drahy a po jeho aplikacii som skriabal steny, podla mna je na ekzem strasne agresivny, ale kedze nic nezaberalo pokracoval som vyse mesiaca s skincapom ktory vsetci ospevovali, po mesiaci bolesti zo spreju, vazne neskutocna bolest a palenie, to som este nezazil, sa mi ekzem zlepsil a vyzeralo to ze zmizol, samozrejme som po tyzdni co ekzem zmizol vyradil sprej, a ekzem sa hned vratil, nepotesilo ma to tak som hladal rady na internete od beznych ludi, neskutocne mi pomohla zmena stravy, hlavne jest mliecny kefir, viem nir je to pochutka ale kazdy druhy den 3dcl kefiru, najlepsie na obed kedze vtedy by sme mali mat najviac rozriedene zaludocne kyseliny (aby nezabili dobre bakterie v kefiry) tento kefir som si pripravoval doma z húb na mliecny kefir, zozeniete ich na bazoši, dalej som zaradil vela orechov do svojej stravy, a vela semien (chia, lanové, mak....) obmedzil som cukor, a zacal si ekzem natierat panenskym olejom z maku, ale musi byt za studena lisovaný, po mesiaci a pol
takehoto rezimu ekzem zmizol, konecne mozem sediet a dufam ze sa uz nevrati

princezna ekzema

Hlavne pohoda a kľud, dnes vsetkych zabija stres ešte viac ako nejake roztoče či iné alergény. Nestresujte sa.

princezna ekzema

Hlavne pohoda a kľud, dnes vsetkych zabija stres ešte viac ako nejake roztoče či iné alergény. Nestresujte sa.