Ake je najlepsie afrodiziakum pre zeny?

brontanaska

MACU netreba brat, ze raz vezmem a cakam hned vysledky :) ja som ju brala asi mesiac,nadrzana som bola sice aj pred tym, ale potom to bolo nieoc neuveritelne. chut na sex skoro stale, orgazmy po sebe silne. dali sme si 4 kola a ja som prijemne unavena posepkala do uska svojmu, mam este chut :) okrem toho mi pomohla strasne na syndrom drazdiveho creva a dala doporiadku hormony. potom som ale sla na operaciu a vyradila ju. okrem toho ukludnuje a pomaha zvladat stres. pre mna to je vseliek:)

okrem toho vraj pomaha zvysovat plodnost. ja mam len dobre skusenosti.

0vecka

2 janek ty si sedlak.... kolko mozes mat v takej penazenke 1000 EUR 2000??? to je nic saq to moze mat kazdy... treba nejake drahe vozitko a je to....

AdamKrt

ZuzkaFK:

za ako dlho sa to prejavilo ? Sexualny apetit som mal dobry, dal som si 1-2x MACU pre svandu a zeby som citil nieco extra, nemozem povedat.

ZuzkaFK

Ja som uzivala peruansku bylinu MACA a moj sexualny apetit sa zdvajnasobil, a zlepsila sa mi aj kvalita vlasov a aj menstruaciu uz nemam taku bolestivu
www.green-collection.eu green-collection.eu

mimi1

ahojky...no tak timto problemom trpim aj ja som dvakrat rozvedena no nebolo to kôli sexu jeden bol alkac a druhy mi zahybal...no teraz mam priatela s ktorym si rozumieme kym nenastane tema milovanie.To ze ti niekto povedal aby si ju nechal ze ta len vyuzina podla mna nieje riesenie..tak ako aj ja mohla nieco prezit a podvedomi ju to stale zozieraa preto nema chut...skuste to riesit rozhovorom daj si prijemnu vonavku chod nanu nezne.Ja uz som stoho zufala a hladam odbornu pomoc teda sexuloga mne afrodiziakum nebolo nic platne a ver skusala som vela.

jarkaaaaaaaa

mna vie neskutocne rozpalit ak sa s partnerom zahrame na sefa a sekretarku - samozrejme mame na sebe patricne oblecenie. + jeho nezne dotyky mojich bradaviek a bozky na krku... potom som ako "dive zviera" :D:D