Častá masturbácia

Príspevok v téme: Častá masturbácia
ngasdkjgh

Cavte mam 17 a uz od 14,5 priemerne 1-2x za den masturbujem a stale musim. Ked nemasturbujem 2-3 dni ma chyta az stres , ci depka, nervozita. Chcel by som sa opitac či ta neprehanam, Ci je to zrave a ci si tym neak neposkodzujem. Mam uz aj nocne mori, ze ked dovrsim 30 sa mi nepostavy. Pls poradte mi a len seriozne odpovede. Dakujem.

AdamKrt

Myslis, ze budes mat vyse desat rokov takuto vydrz ? Na to zabudni. S rokmi Ti to bude ubudat.

Pri takejto castej "masazi" sa Ti moze stat, ze sa potom uz nevzrusis inac, nez rukou. Budes dolu menej citlivy. Tak isto mozes emocionalne dost ochladnut.

Jedno mudro hovori - vsetkeho s mierou.

Ked chces, tak to neprehanaj, ale rob to iba tak casto, aby si sa zas z toho pretlaku necitil neprijemne.

ignac ocko

1. fyzicky ti to neublizi
2. mozes si na to nebezpecne zvyknut, tak az, ze ti nebude treba normalny sex
3. zabija to lasku ..., ale zas u kazdeho inac
4. nauc sa pisat ... :D

Optimista_dozaista

Nemci hovoria: Fünftausendmal Schuss - und dann ist Schluss. Vraj to nie je celkom pravda, ale 5000 vystrekov za zivot,,, hmm.. vraj uz potom dojde material.

baba jaga

rob to tak casto ako to chces a potrebujes. skus si najst partnerku, skutocny sex v dvojici je viac uspokojivý.

Coolio

S priatelkou uprednostnujem dlhu predohru pri ktorej je nielen kopa zabavy ale aj vzrusenia. Sustredte sa na kvalitu, nie na kvantitu. Nieje "vrchol ako vrchol". Tatry priemerne zvladnete, no himalaje su daleko. Sila prezitku je obrazom psychiky a porozumenia, ktore zdielate. Priemerne sa citim v pohotovosti asi 5x za 24 hod , no nie za den. Zalezi natom, co sa okolo mna deje...

elnino

no ono gabika zase tak daleko od prawdy neni a nemusi byt feministka.syty hladnemu neweri wies.ja prakticky tiež aj ked ma priatelka uspokoji tak som tak jak podrazdenejsi mam mensiu xut na wsetko,aj na sex.to sa wyplawuje nejaky hormon myslim alebo to moze byt nizsou hladinou testosteronu ktoru mam .

0vecka

MUDR gabika ma blog zonova.blog.sme.sk ale nevim proste si myslim ze je to kazdeho vec a nieje na tom nic zle ... ale pride mi dost nepekne ze niekto to nerobi je nervozny a xce aby to nerobili aj ostatny

delissa

Taky dovod, preco nemasturbovat, ako pise Gabika, som citala v Katolickych novinach. Takze, aby ste vedeli, odkial vietor fuka.