Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Častá masturbácia

Príspevok v téme: Častá masturbácia
ngasdkjgh

Cavte mam 17 a uz od 14,5 priemerne 1-2x za den masturbujem a stale musim. Ked nemasturbujem 2-3 dni ma chyta az stres , ci depka, nervozita. Chcel by som sa opitac či ta neprehanam, Ci je to zrave a ci si tym neak neposkodzujem. Mam uz aj nocne mori, ze ked dovrsim 30 sa mi nepostavy. Pls poradte mi a len seriozne odpovede. Dakujem.

Vladoooooo

Cauko mam 14 a rad by som si vymieňal fotografie a názory a informácie s niekim iba chalani keď máte záujem vymieňať názory foto tak mi napíšte vás FB alebo Gmail ja sa Vám potom ozvem starší ako ja nie ( niesom gay iba chcem radu od vás a poradiť si a vymeniť názory )

Vladooooooo

Cauko rad by som si vymieňal fotografie mojho penisu a radil sa s vami iba chalani prosím miestom gay ale proste chcel by som si radiť s niekim či taký stačí Atd. Napíšte mi pls

nufo

Cavte mam 19 rokov a chcem sa spytat masturbujem si pravydelne niekedy vubec 2 dny len ked mam chut nie je to nakazlive ?

Barmaley

Masturbácie (masturbácia) - neuveriteľne užitočná vec. Aspoň tak hovoria vedci z mnohých rôznych vedných odboroch. Posúďte sami. S masturbáciou, môžete obnoviť silu, schudnúť, zvýšiť penis, a nakoniec, jednoducho odstrániť psychické napätie.
   Japonci navrhli nový spôsob, ako sa Comprar Kamagra jelly vysporiadať s mužskou obezitou - pomocou bežného masturbácie, ktorú s istotou dáva zaručený výsledok. Ruskí vedci vyvinuli metódu pre boj proti impotencii. Aby bolo možné problémy s erekciou zmizli, oni veria, penis musí byť neustále "vyškolení" - akýmkoľvek spôsobom.
   No, výhody masturbácia ako spôsob, ako sa zbaviť stresu a dokonca ani nehovoriac. A tak je všetko jasné. Takže, priatelia, schudnúť, zdravý, relaxovať ... masturbácia plne rehabilitovaný.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Častá masturbácia - Fórum - ZDRAVIE.sk