ked to chlap nechce

Príspevok v téme: ked to chlap nechce
slecna dokonala

Mám taký problém. S mojím priateľom chodim jeden rok a zrazu odmietol so mnou sex aj oral. Zato by ma lízal aj robil prstami. Ked som sa ho pýtala,prečo nechce,tak povedal ze NEVIE,ze si neprosi. Kedze nebývame spolu,tak je tazke zosuladit klud a cas nan. Povedal, ze ked on chcel a uz mu to tyzden chýbalo a chcel,ze nebolo,tak ze nechce ani teraz.. Uz som sa ho skusala tristo krat nalakat nan,lenze marne, aj ked som ho vzrusovala,co som videla na vztýcenom muzskom nastroji tak povedal na poslednu chvilku ze NIE. Neviem si rady,co mam spravit aby to bolo take ako predtym.Som si absolutne ista,ze nikoho nema a ze nema ziadny zdravotny problem,kedze to DOLE vidim kazdodenne. Prosim poradte co mam robit s mojim chlapom.

leerka

extrem 007, no nevie, ale my sme s priatelom spolu vyse 4 roky a nas sex je lepsi ako na zaciatku.... nijaky stereotyp, stale nieco nove skusame ... a hlavne vieme aj jeden druheho prekvapit... takze je sila, ze po roku sex zivota mate v nom nudu...skuse nieco nove....napr aj neake hracky

Ranena_Labut

Ako spieva Zdena Predná: keď to nejde, tak to nejde... (inak ju nemusím, lebo sa tvári tak drbnuto, že ma napína)

extrem007

Ahojte. ja som s priatelkou jeden rok. Sex zo zaciatku ma bavil. Ale uz nie. Pripada mi to ako stereotyp.klasicky sex a pak oral. Jednoducho uz to vasich chlapov ani mna nebavi. Chcelo by to neco new. Pripadne zmenit partnera.
Je to stale dokola. Radsej si to spravim ja poriadne ako ked baba neco pokazi. :) naazor chlapa cia

niekto

hovori ze nevie ale myslim si ze vie
toto je problem vacsiny parou proste sa malo rozpravaju nemusi to byt prave na tuto temu

skus to zneho vytiahnut ze ti vadi ze sa stebou nerozprava ...

dana.

aj môj odmieta orál, a pritom ho robím dobre. a to keď ho chcem "znásilniť"
nsilu ma odťahuje. a aj sex mi niekedy odmietne. maznanie,hladenie,prstovanie robí rád.... no nechápem....