Ako sa zbavit celulitidy

tekvicka-micka

Ja môžem len doporučiť ultrazvukovú masáž na celulitídu dixo. sk/chudnite-ultrazvukom-slimming/, ja používma tento prístroj od vianoc a som spokojná :-)

alicazazrak

Neviem ci sa da celuly nieekdy uplne zbavit, ale treba s nou minimalne bojovat :). Ja pouzivam z tejto rady mydloa krem a s tym si vzdycky robim taku masaz-masaze su vyborne na prekrvenie partii. pevoniaeshop. cz/produkt/kategorie/anticelulitidni-rada

nata24

Ahoj neter používa niečo zo škorice tuším DMku to kúpila... Ale aj kyslíková dotyková infúzia ti pomôže. Chodievam na to zo psorkou a stretla som pani čo odtial vychadzala a dali sme sa do reči, že mala škaredú celulitídu až také hrče a po pár návštevách sa jej to upravuje.

Moireal

Aj pravidelne kupele v horkej soli/glauberovej alebo epsom soli by mohli pomoct odviest odpadove latky, plus zabaly s ricinovym olejom. Do toho este uzivat kolagen a obnovu poskodenych vrstiev koze.

EMA737

Mňa by tiež zaujimalo čo robiť lebo fakt už neviem, tiež cvičim a snažims a nejesť sladke no sme tam is dam....ale tak nie je to zase take hrozne ,aby osm mala taku celulitidu aku mam

kimuri

hlúposť, pri celulitíde sa môžete hýbať a jesť čo len chcete, prejavy len potlačíte, ale neodstránite. Mne pomohli bylinné guličky, čo som si priniesla z Karibiku, jediná dávka a výsledok po 2 týždňoch zaručený! žiadne triky ani reklamné ťahy, je to o transformácii bunkových membrán vo vnútri kože. Skúšobne som ponúkla aj kamošku, čo už mala zadok a boky ako rešeto - pomohli aj jej. Takže tak.