Su tanga nezdrave?

motilik

No tiez by som sa nesla starat do toho kto ake spodne pradlo nosi. Je to podobne trapne ako by som sa mala starat ze kto nosi tampony a kto vlozky. Suhlasim s Lunou a Kacou..

luna

No nechapem, kde som sa vyjadrila nemiestne... Je rozdiel vyjadrit svoj nazor a sudit niekoho podla toho ake nohavicky nosi. Je to prizemne....

elle

No ja to tu citam a podla prispevkov je Luna inteligentna zena a suhlasim s jej nazorom, To cindy 21, tvoj sposob prejavu je vhodny na to, aby si o tebe clovek vytvoril svoju mienku.

luna

cindy, ja som tym chcela deklarovat to, co myslim pod prisnou hygienou, mozno pre niekoho je to sprcha 3krat do tyzdna, aby sme sa pocopili, ja nemam potrebu vesat ti moje analne zalezitosti na nos... Gynekologa som sa na to pytala a povedal mi ze zatial som nemala zapal takehoto charakteru, teda z fekalnych bakterii. Okrem toho pocas tehotenstva je krcok maternice absolutne uzavrety, (teda mal by byt) neumoznuje prienik patologickych bakterii. Zaraza ma ze tento fakt nevies, pritom sa to tyka zenskeho tela..

cindy21

luna, vsak tu kazdy moze vyjadrit nazor, ked sa ti to nepaci, nediskutuj. a ty si tu zacala vypisovat svoje intimnosti - kedy sa sprchujes po velkej potrebe a tak.. to tiez mozno nie je kazdemu prijemne citat. a schvalne sa spytaj na tie tanga v tehotenstve gynekologa a potom nam napis co povedal.

luna

cindy ja som absolutne zdrava a moje babatko sa ma narodit o mesiac, zatial je tucnucke a zdravucke. A myslim ze je to cisto moja osobna vec. Budem nosit to, co uznam za vhodne. Ked sa rozhodnem pre klasicke nohavicky, budem nosit tie a ty mi mozes vies co... A okrem toho si mudra ako radio, "milujem"
takychto ludi.

kaca

jasne, suhlasim s lunou. preboha, to čo riešite? každého osobná vec...tiez nosim tango nohavicky uz par rokov a nikdy som nemala ziadne gynekologicke problemy, pretoze dodrziavam hygienu. btw. potit sa v lete v bombardakoch musi byt tiez super. tiez mi pripada neesteticke, ak ma babenka napasovane nohavice a su jej vidiet zozadu obrysy gatiek...ale respektujem tie, ktore uprednostnuju klasicke nohavicky a v zivote by som sa nesla starat, kto nosi ake spodne pradlo...intimna zalezitost kazdeho z nas, takze respect

cindy21

luna, ty si myslis, ze ked sa po wc osprchujes, tak mas akose zadok a vsetko okolo sterilne? nastuduj si ake enterokoky, streptokoky a ine -koky su beznymi obyvatelmi hrubeho creva. tym ze je v tehotenstve zmenena bakterialna flora v posve, je zena ovela nachylnejsia na infekcie. a to moze ohrozit babatko. kamoska tak kvoli infekcii prisla o dvojicky. k infekcii prisla pri kupani v jazere

moniqa87

luna, my neodsudzujeme, zeny za to, ze nosia tangace, ale jednu konkretnu, ktora ani na hygienu nedba a ma z toho problemy a pritom si to ani nechce pripustit