FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Ako rýchle znizit vysoky krvny tlak

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "Ako rýchle znizit vysoky krvny tlak" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    evelina13.03.09 15:30??.??.95.148

Ahojte. Neviete poradiť ako čo najrýchlejšie znižiť vysoký tlak? Dnes som sa citila nejako divne. Odmerala som si tlak a mala som 136/90/80. A bolí ma hlava z toho.dakujem

• jana_h05.08.14 15:29??.??.144.10

ja cesnak neznasam ale uzivala som vramci jarnej detoxikacie toto www.medicum.sk (spolu s aloe vera)

• anicka1517.03.14 22:15??.??.13.94

Ahojte, bojím sa o moju mamu. Od štvrtka má zvýšeny tlak. Dnes mala 190/130 ... čo jej pomôže. Prosím poradťe mi. . Píšte mi na email. . . Prrosím. Ďakujem

• Sylvi42116.02.14 19:53??.??.240.199

Severka- viem,že to nie je k téme, ale tá veta že jem 3x denne, a som štíhla...nuž čo čakáš, ked ješ 3x denne a chudneš? Ešte v lete? Bože,normálne sa má jesť 5x....Už aj mne sa začína zvyšovať tlak..ako si ľudia škodia..

• Severka15.02.14 12:30??.??.220.1

zdravie.pravda.sk

Ja by som tam ešte priradila, že aj cesnak, cibuľa, pažitka, pór je dobré na zníženie tlaku.

Mala som pulz 118 a zjedla som cibuľu a pulz sa mi znížil na 70.

A nepresoľuj jedlá, pohyb a dostatok pohybu. Aj antiko môže za vysoký tlak, zvýšená činnosť štít. žľazy.

• Severka15.02.14 12:24??.??.220.1

ja mávam miernu hypertenziu. Lekárka mi namerala 140/95 tep 85. Doma keď si meriam tak mávam aj vysoký tep najvyšší som mala 117.

Bojím sa aby sa mi niečo nestalo. Len sa modlím aby to všetko srdce v pohode prežilo.

Nesolím, som štíhlej postavy, vážim 59 a 169 som vysoká, mávam dlhé prechádzky, nejem mastné, grilované vyprážané a údené jedlá, nepijem kávu, alkohol, nefajčím, jem tri krát denne. Jem veľa ovocia a zeleniny.

Užívam antiko a mám problémy so štítnou žľazou. Nábeh na zvýšenú funkciu štítnej žľazy a ešte k tomu chronický zápal. Veľa jedla zjem a chudnem, býva mi teplo. A v lete schudnem veľmi veľa a tlak a tepom tak to nechcem ani vidieť. Bude vysoký a tep. A váha asi 50 kg ako anorektička. :-(.

• Marek46820.01.14 07:24??.??.200.68

Môd dedko mal dlhodobé problémy s vysokým krvným tlakom.

Raz som čítal o jednej hube, ktorá ma zaujímavé účinky a dosť ma to zaujalo.

Tu je krátke video o tejto hube www.youtube.com

Dúfam, že som mohol pomôcť :)

• orol12.01.14 22:17??.??.109.99

... a garantujem vsetkym upravu vysokeho krv tlaku az tak ze vas lekar to nepovhopi!!

P.s- som sa schuti zasmial !

• Andika12.01.14 22:04??.??.14.156

Ahojte, z vlastnej skusenosti vam odporucam od firmy Kyäni uzivat cely trojuholnik zdravia na jeden mesiac pravidelne pidla pokynov a garantujem vsetkym upravu vysokeho krv tlaku az tak ze vas lekar to nepovhopi!! Su to cisto prirodne a extra efektivne produkty :))!!!! Cez net sa to sa objednat len pomocov ID kodu a rada vam poskytnem moj ID 1178389. Potom mi sem napiste som veelmi zvedava a rafa si precitam ze som vam pomohla :)), prajem vsetkym skore uzdravenie

• urb08.01.14 16:40??.??.8.45

mozno to je odveci ale chcem sa opytat na taku vec pred tym ako mi bol zisteny vysoky tlak v 18 r. 160 na 100 som bol vrchlovy sportovec. Doktorka mi predpisala lieky a povedala ze mam byt v klude a o pol roka na kontrolu tak chcem sa opytat nakolko mam ten sport obmedzit. dakujem

• barodneees426.06.13 20:04??.??.220.160

No ja 18 a dne smi prišlo strašne zle až do teraz tlak 135/105 a pul 146 .. a to krútenie hlavy teplo triasla mierne je to narmálne ?

• [zruseny23]25.01.13 10:05??.??.0.24
  • mikimausik25.01.13 06:03??.??.73.111

K vzniku vys. krv. tlaku vedú 3 príčiny:

- farmaceutické lieky lebo to čo chceme okamžite liečiť vedie pomocou ijekcii a rôznych medikamentov telo však nie je pripravené na taký prísun masívnych látok. Tie sa v dôsledku toho usadzujú v organizmu a zahusťujú krvné riečište. Výsledkom je vysoký tlak.

- zlá životospráva zla kombinacia tepe. upr. sacharidy s tukom ako je kolače dorty biely cukor, prirodny bočik konzumovany s cibulou je zdravejší ako margaríny a hovadiny typu rastlinne maslo

- toxiny v hrubom čreve následkom bratia farmaceutickych liekov

Poznám pacienta ktorí bral 17 rokov prášky, ked prestal a 3 tyždne sa začal ináč stravovat tlak sa upravil. Neberte farmaceutické prípravky na tlak !!!

Zbavte telo kyseklin:

vynechat biele jedy ako je cukor, sol, čistý tuk živočíšny, konzumujte panensky olej, 1 až 2 polievkove lyžice s tvarohom (lebo v naviaže sa na sirne zlučeniny tvarohu a tim lepšie sa dostane s hrubeho čreva do krvi) alebo tvar. jogurtom spolu s ostatnymi opatreniami napomahaju zniženie tlaku na 120/80

Stava ktorá zniži tlak (použivajte pred navštevou kardiologa)

Recept:

450 ml štavy z uhoriek a 50 ml s cibukle pite denne rano noektori po jedle lebo niektorých nafukuje

Pozor na kvalitu vody kupte si reverznu osmozu voda ako z pramena.

kosice

• blazka8010.04.12 13:49??.??.254.49

Pro Argi maju v BA EUROVEA salon Victoria Regia, alebo proargi.help@gmail.com

• lubomir582609.04.12 12:49??.??.214.109

DOBRY DEN CHCEM SA VAS NIEKOHO OPYTAT MAM PROBLEM S VYRAZKAMI AZ FLAKMY CERVENEJ FARBY NA RUKACH STEHNACH A NA BRUCHU .DOKTORKA MI POVEDALA ZE MAM KOPRIVKU RAZ ZA TYZDEN SA MI TO VYHODI A ZA DEN PREJDE.NEVIEM CO IDE LETO A BUDE VSETKO VIDNO ALEBO PORADIT NEJAKE VYSETRENIE DAKUJEM

• blazka8001.04.12 18:27??.??.253.166

Moja mama pouzivala prasok Pro Argi, a velmi jej to pomohlo, znizilo tlak a detoxikovalo. Citi sa skvelo. Treba to ale pouzivat aspon 2 mesiace, lebo je to prirodne.

• BebeLenka05.03.12 16:01??.??.161.124

Mne pomohol tento čaj : XIN HUO II. - Čaj při Ohni Srdce II.

Liečila som sa čínskou medicínou a veľmi mi to pomohlo . Snáď som poradila .S pozdravom :)

• tinoo01.03.12 19:27??.??.171.82

mam 21 rokov maval som tlak 170-110-105 v klude....cudne pocity v hlave, stres nervozita ze sa mi nieco stane...prestal som fajcit bol som u lekra napisal mi concor a lexaurin...po tyzdni sa mi stav zlepsil na 130-70-75...zalkad je nefajcit nepit a zacat cvicit...tlak sa vyrovna...cudne pocity v hlave sem tam este mavam ale stracaju sa....

• mareckomp120.02.12 15:57??.??.138.74

Mate, tu seci za problmi ja mam tlak 189/92 A tep 102 asomtu nestazujem sa.

• martin 1598415.02.12 20:36??.??.102.203

Prosim vas dnes som si po praci meral tlak a mal som 144/114 je to dost zle ?

• maciocicka14.01.12 23:25??.??.45.173

"Rychlo" znizit tlak vie Akupunktura. Ale to veru vobec nie je vhodne. Ak to citite ako pretlak v hlave, tak z pohladu Tradicnej cinskej mediciny, je to stupajuci yang Pecene. Zvycajne aj ocervenie tvar a oci. Mozno mavate aj migreny, ale nemusia byt. Jasne , ze ten pretlak stupa zo stresu, ale poznam ludi, ktori su vzasade bufetaci a aj tak sa to prejavuje. Rieste to cim skor, len nie nasadenim tabletiek na znizenie tlaku:-)

www.tcmclinic.sk

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch