vysledky z krvi (?)

vsevedka

Ja mávam "len" nauzeu(pocit predchádzajúci vracaniu), ale nikdy k vomitu(vracaniu) nedôjde, len z literatúry viem, že niekomu sa práve po vracaní uľaví.

Som rada, že aspon tvojej segričke snáď ihličky pomôžu.Jednak každý organizmus ináč reaguje a tiež nie je akupunkturista ako akupunkturista!Akupunktúre sa treba seriózne venovať, je veľa takých "odborníkov", čo vyrástli jak huby po daždi.

mary-anne

ja som neskusala zatial nic konkretne.
ale ta starsia sestra, zije v nemecku, tak chodi kvoli tej migrene na akupunkturu a zatial v poho..

vsevedka

Áno, stane sa, najprv nič a potom zrazu 3x.:)

Teraz urobím antireklamu Janíkovi, nech mi fakt prepáči, ale ja som chodila pravidelne na akupunktúru kôli migréne a nepomohlo.Ale lekárka bola seriózna, povedala mi, po pár sedeniach, že mi zrejme nevie pomôcť, že také bolesti(tiež takmer denné) nevie ovplyvniť.Skúšala som aj homeopatiu, ale s nulovým výsledkom.

mary-anne

no super, raz mi to poslat nechce a nakoniec je to tu aj tri krat. heh zas take dolezite to nebolo, aby som to tak zdoraznovala :-D

mary-anne

tak ja ked nemusim, k dr. ani nejdem. aj ked by som asi aj vo vacsine pripadov mala ist. ale je mi az do placu niekedy z toho ich pristupu k pacientovi. veru oni nevyliecia, oni "len" liecia..
ale teraz som uz musela ist s tou migrenou denno-dennou , aj priatel ma posielal uz..

mary-anne

tak ja ked nemusim, k dr. ani nejdem. aj ked by som asi aj vo vacsine pripadov mala ist. ale je mi az do placu niekedy z toho ich pristupu k pacientovi. veru oni nevyliecia, oni "len" liecia..
ale teraz som uz musela ist s tou migrenou denno-dennou , aj priatel ma posielal uz..

mary-anne

tak ja ked nemusim, k dr. ani nejdem. aj ked by som asi aj vo vacsine pripadov mala ist. ale je mi az do placu niekedy z toho ich pristupu k pacientovi. veru oni nevyliecia, oni "len" liecia..
ale teraz som uz musela ist s tou migrenou denno-dennou , aj priatel ma posielal uz..

vsevedka

Fúh, no u mňa by sa toho teda našlo...Ale naučila som sa trocha pomáhať si sama a nespoliehať sa na doktorov, často u nich viazne práve tá komunikácia s pacientom, veď prístrojové vybanie sa stále zlepšuje. Veľa lekárov si však len ťuká do svojich PC a neunúva sa takmer pozrieť na pacienta, česť výnimkám-asi 3 lekárov poznám veľmi dobrých a teraz nemám na mysli len odbornosť ale i tú ľudskú stránku.