HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE

Príspevok v téme: HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE
babulka

Ahojte dievčatá, už som si prečítala niekoľko príspevkov na tému HPV, ale aj tak by ma zaujimalo ako mám správne identifikovať takú bradavicu. Nikdy som to nemala a teraz neviem či je to ono alebo nie. Našla som si dva výrastky tam dole, nie na genitáliách ale pri. Jeden na jednej strane a druhy na druhej, ked si po tom prejdem tak to citim len ako zhrubnutú kožu, neprevísa to, nie je to velke, takže neviem ci su to bradavice alebo nie.Neviem ani ako by mi to vypaľovali ked to mam iba ako malý hrbolček, nemá mi tam čo odpadnúť. Na cytologických testoch mi zistili stupeň II a dole bola zaškrtnuté - LE a ER..neviem čo to znamená - ak viete, poraďte. Výsledok je spred mesiaca a asi pred 3 týždňami ma vyšetroval gynekológ a ten mi na tie výrastky nepovedal nič. Teraz neviem či si ich nevšimol alebo...
Ak by ste mi mohli v tomto poradiť bola by som vďačná,na najbližšiu kontrolu mám isť v marci a neviem či v tomto prípade môžem mať pohlavný styk, či môjho partnera uchráni kondóm, ak by to boli bradavice. Ďakujem veľmi pekne za rady, sú pre mňa veľmi potrebné. Ešte raz ďakujem

petina

Ahojte, tiez som mala nejake vaginalne vyrastky, neviem, ci to boli bradavice alebo co, kazdopadne mi to vypalovali. Toto, co som mala konkretne ja bolo prenosne, cize pohlavnym stykom sa mi to roznasalo (mala som to zvonku, zvnutra, v mocovej rure a aj partner nieco schytal) hoci som si len vonku nasla nieco podobne, co si opisovala, nic ma nesvrbelo ani som to necitila. Cize, pre istotu, nepocuvaj rady typu potri si to medicinou od babky, lebo ked je to prenosne ako u mna, akurat tam toho budes mat viac a viac. Urcite by som isla za doktorom a upozornila ho na to, tym nic nepokazis. A co sa tyka HPV, tych je strasne vela druhov a len maloktore su rakovinotvorne, takze nepanikar

RNG

Genitalne bradavice su len vonkajsim priznakom virusov ci bakterii v tele.
Znicenim priznaku sa neznicia vsetky patogeny, ktore to sposobuju v celom tele a vrati sa to spat.

Ivka 1

Bradavice sú virálného pôvodu a nestačí
ich len natierať zvonku. Je potrebné vírus zlikvidovať v tele.Podporiť imunitu a zvonku natierať aloe gelly alebo propolisovou mastičkou.

RNG

Na potlacenie virusov-zvysenie imunity voci viralnym su :
extrakt z olivovych listov(oleuropein),extrakt z brezovej kory(betulin),creosot bush(chaparal=larea tridentata),astragalus, echinacea, aloe a baza .
Z mineralov selen , zinok a koloidne striebro.
Kolostrum so svojim vysokym obsahom imunoglobulinov je tiez napomocne.

aisha83

ahojky, po precitani prispevkov na tuto temu, som zistila, ze ma trapi to iste. este som nebola u lekara, lebo som v zahranici, ale bojim sa ci to nebude nieco vazne. mam to okolo genitalii a svrbi to. a v poslednej dobe to zacalo aj pobolievat. podoba sa to na bradavicky, ktore su viacero pohromade, a rozmnozuje sa to... prosim poradte mi, co mam robit, dakujem

1233

sedmikraska a ostatni,
i ja som vyskusala EPIGEN, hoc na celkom ine a verte zabral-ked mi asi po troch rokoch nic ine nezaberalo..takze epigen je super, aspon mne pomohol