Preco sa zeny tvaria,ze su romanticke a citlive,ale ide im len o peniaze?

pre goglinku

Ziadna normalna zena nechce zit ako milionarka, chcu len do istej miery pokojny zivot(nezavisly na termine vyplaty).....no tak pokial sa na tom bude aj ona sama podielat, tak je to v poriadku.

googlinka

Ziadna poriadna zena co sniva o peknom rodinnom zivote nechce muza s ktorym budu zit od vyplaty do vyplaty, alebo nezamestnaneho, bez auta (je jedno akeho). Kazda sa chce mat dobre a chce aby sa muz vedel v buducnosti postarat o nu aj o deti. Tak tu netrepte o tom, ze babam ide LEN o peniaze. Nejde len o ne, ale ide hlavne o to aby sa dostojne zilo, boli spokojna rodinka, nic im nechybalo. Teda myslim nic take dolezite. Aby bolo na seky, sem tam na vylety, na oblecenie..atd aby nemuseli pozerat na prazdny ucet alebo do penazenky. Ziadna normalna zena nechce zit ako milionarka, chcu len do istej miery pokojny zivot(nezavisly na termine vyplaty). Su tu vsak aj zeny, co im ide vazne len o peniaze, nechcu si kazit postavu dietatom, maju radi vsetko znackove, drahe, luxusne, velkolepo sa vynasaju na vysokych podpatkoch a hlupy prachaty muzi im vsetko platia, kupuju, nechaju si tahat z panazenky eura len aby im ich roztopasne zlatokopky dali zapichat. A mozno ani ten samotny sex nie je az taky uzas, oni sa len radi pysia pred kamaratmi ako super ich zlatokopky vyzeraju. Ake maju super postavy,vlasy, make-up, drahe mini-saticky, ako ich prezentuju na verejnosti. Zlatokopky nepracuju a ani nechcu pracovat, a ked uz ano urcite nie manualne. napr. Durianova, Belohorcova, Judiniova a im dalsie podobne bratislavske celebritky co cakaju len na to kedy sa otvori chlapovi penazenka..

millli11

Pre cappy, suhlasim, sama som to zazila, ale nebol bohaty, ale obycajny muz, robotnik. Viem, ako to vie ublizit a zdeptat cloveka. Pre copypaste, dost v tomto suhlasim, ale plati to aj opacne. Bud je pekny, ale namysleny. Bud je skaredy, ale ochotny pomoct. Bud je priatelsky, ale neschopny ta ubranit pred dotieravcami. Bud je drsny, vie ta ubranit pred dotieravcami, ale vie ublizit aj tebe. Je tazke najst ten svoj ideal, vacsinou sa clovek musi uspokojit s tym, co sa mu v zivote ponuka.

copypaste

ja jaj, a zase dokolecka to iste dokolecka dokola. naco si veci komplikujeme, ked su take jednoduche ? takze fakty, naco zbytocnu omacku. v zivote si pekni ludia, skaredi ludia, v zivote je laska, v zivote su peniaze. jednoduche. takze cim je clovek peknejsi, fyzicky, tvar postava - tym je viac nachylnejsi byt egoisticky, sebecky a vypocitavy. je uplne jasne , ze cim peknejsia zena, tym je spekulativnejsia, vypocitavejsia, vyuzivacnejsia a menej schopna lasky. je to logicke. sandy, ked chces, zenu aku chces a ako ju definujes, ktora by ti vyhovovala, logicky musis hladat, skaredu, tucnu, staru...lebo ta ma najvacsie prdpoklady sa do teba zamilovat, byt ti verna, nekukat po spanieloch a sakach. lebo nic ine jej neostava. takze pamataj nikdy nebudes mat vsetko - bud budes mat tuctovku, ktora bude varit, starat sa, bude verna, a bude schopna citu lasky, alebo budes mat peknu ritku, cikulku, ktora nebude vediet nic, len bude stale spekulovat a bude cakat, kto pride lepsi. proste s tym sa musis zmierit. najidelanejsia zena na vztah je zena tuctova, s vacsou prdelou, nevycnievajuca z radu, takej nic ine ako byt dobra a na vztah pripravena neostava. alebo za kazdu cenu pozeraj po herecke, ktora ale na vztah neni vhodna, lebo neni schopna lasky a bude stale spekulovat. vzdy. zapamataj si jednu vec - LEN ZAMILOVANA ZENA JE SCHOPNA UPRIMNEHO VZTAHU. ak zena nie je zalubena, je to vzdy o spekulacii a vypocitavosti. tak a teraz spocitaj kolko pekńych bab je schopnych lasky. mizive percento. takze je to jednoduche. vrana k vrane sada, rovny rovneho si hlada - v krase, schopnostiach, peniazoch, laske - akakolvek disproporcia je spekulacia bud z jednej alebo druhej strany. je to jednoduche. a plati to aj pre muzov. kazda zena ma typ chlapa, ktory ju pritahuje, bez ohladu nato co ma. to je proste priroda - dakujem chvalabohu zato. takze zena si premysla asi takto - ma srdce a rozum. rozum vidi prachy, srdce vidi krasu. ako by to bolo nadherne, keby zena mohla mat chlapa, ktoreho si vybera rozumom, prachy, vychova, starostlivost, opatrenie a chlapa s ktorym by mohla sukat a pritahuje ju fyzicky. zeny po tomto tuzia najviac. je logicke, ze tiez nemozu mat vsetko a malokedy sa sklbi pritazlovost s rozumom. fakt malokedy. lebo zeny prirodzene najviac fyzicky pritahuju tvrdi macovia, frajeri, drsni, nezavisli, vypracovani, vonajuci nebezpecenstvom. proste z ncih maju najvacsi rajc. s tym nic neurobis. ale na druhej strane vidia, ze ten ju asi nezabezpeci, nepostara sa o deti, nebude nosit papucky a chlipat kuraciu polievku na nedelnajsi obed. preto to vacsina robi tak, ze si najde tuta na rodinu, necha sa nabuchat, nech sa tuto stara, ale frnda je furt pisti po tom zlom chlapcovi. to je proste tak. s tym sa neda nic robit. a preto potom zeny zahybaju a sukaju inde. lebo materske pudy si naplnili, rodinu a zebezpecenie maju, ale potrebuju sa vyburit po sex. stranke, preto lebo ich tuto je dobry na staranie, ale nie dobry na sex a hlavne zyvsovanie sebavedomia. a pamataj zeny chcu zo zivota vyrazit co najviac, oni sa nepozeraju na pravo alebo nalavo, charakter, cest a rovny chrbat je pre nich spanielska dedina. takze fakt si musis vybrat - bud peknu svinu, alebo prdelatu priemerku. nikdy nebudes mat vsetko, na rozdiel od krasnych zien, ktore urobia vsetko preto, aby mali naozaj vsetko. a naozaj sa nestitia nicoho. zeny maju jedine stastie - a tou je sex. tuzba muza po zene, to je ta podstata, preco sa muzi namacaju do vsetkych tych sraciek...zeny mozu dakovat prirode, ze to tak zariadila a niekedy sa sami cuduju a nevedia pochopit, coho vsetkeho su muzi schopni kvoli tej veci medzi ich nohami. pritom si ju obzeraju a same na nej nic vynimocne nevidia. tu vynimocnost sme im dali mi muzi. zeny nadovsetko miluju divadlo a hranie. skaredu babu zbalis na uprimost a otvorenost, peknu jedine na hranie a divadlo. problem je v tom, ze kazda zena si mysli, ze je pekna. takze si odkazany na hranie...vela stastia. :D

soffa

nie vsetky su take.ja sponzora nepotrebujem,kym mam zdrave ruky ktore ma uzivia,nemam problem.skor by som si utala z ruky keby som mala byt na niekom zavisla,my vodnari to mame v povahe.,byt nezavisli a slobodni