Necitlivé prsia

Arikarika

Prosim o radu, tak ako predchadzajuci mam problem s necitlivostou prs, bradaviek, nereaguje na ne chlad ani vzrusenie? Neviete odkial prameni pricina tohto stavu a ako ho popripadne liecit?

cleopatra

ahojte. pridavam sa aj ja. ja mam tiez presne taky isty problem odjakživa. partner si moze s prsiami robit co len chce, mna to vobec nedrazdi. vobec. je mi to uz neprijemne. nejake rady?

hhhhhh

ahoj,mne to tiez dlhsi cas robilo problem,nectila som,ale postupne zcitliveli a teraz su strasneee,takze nevesajte hlavu..

bradavky

Mne dotyk na bradavkách niekedy je až bolestivý.Ked sama to robím tak naopak vzrušujuce.Ako mu mám naznačit ako to má robiť?

jajaaaj

Nooo ja mam tiez taky probleem....a nvm co s tym, vobec ma to nevzrusuje ked mi ich partner lize cmula ani nic proste....nepostavia sa ani bohovy, ale ja mam vseobecne problem sa vrusit neviem mozno som frigidna
:-(((( no nvm co s tym spravit...daka rada?

asitak

mne je skorej dotyk na bradavkach neprijemny vadi mi ze sa ich dotyka... ale dakedy zas sa mi to paci...:-/ chudak partner nevie ci moze :D

alz-bee

Ja mam prsia velke a raz je to tak, ze ked mi prsia partner bozkava, tak uplne z toho vlhnem a inokedy temer nic necitim...neviem vysvetlit, cim to je, ale asi to zalezi od prostredia, nalady, vzduchu :-D