Pozitivny tehotensky test

Príspevok v téme: Pozitivny tehotensky test
sokovana

žena, 24 rokov.
dnes som si robia tehotenský test, lebo mi tri dni meska menstruacia. test vysiel pozitivne. ak by som bola tehotna, zacinal by sa mi 5 tyzden. ake mozne opatrenia moze doktor urobit? chcem tym povedat, ze dieta nechcem a som rozhodnuta sa s nim o tom takto rozpravat. prosim napiste mi co najskor, co ma tam caka, ake su moznosti, lebo som velmi nervozna.
dakujem za odpoved.

sokovana

to by bolo v poriadku ta suma, aj tak sa s priatelom zlozime, lebo nemam peniaze, este studujem. uvidim co mi povie doktor. asi je dobre,ze som na to prisla takto skoro. a ked chodim k sukromnemu gynekologovi, on mi to nemoze urobit v jeho ambulancii?

rebekka

Ahoj. Je mi to jasne,ze chces byt v anonymite, kedze ide o taku chulostivu vec. No,co ja viem,malo by ta to vyjst okolo 4000sk,zalezi od toho v akom zdravotnickom zariadeni,ti to urobia,podla toho to moze byt aj drahsie aj lacnejsie. A prave som si to overila,je to tak ako som pisala do osmeho tyzdna sa da urobit len miniinterupcia.Cize v podstate prides do nemocnice,urobia ti to a po par hodinach ides domov,nemusis tam ostat lezat.Myslim,ze potom mas aj narok na PN-ku.

sokovana

ahoj rebeka, vdaka.ja som to pokaslala ze som sem dala druhy nick,lebo sa bojim o anonymitu. potom som o sebe napisala pravdive udaje.ja som len chcela vediet,ze co sa da robit ked som v 5.tom tyzdni a kolko by to stalo.

rebekka

Ste v pohode???? Co sa do nej tolko navazate???? Ked nechce dieta, tak nech si ho da vziat. Je to jej vec. Pytala sa len na radu a nie na hlupe reci. Preco sa starate do cudzich ludi? aj keby mala 30,tak je to jej vec, ked decko nechce tak nech si ho da vziat,asi sama najlepsie vie co robi. A o akej vrazde vravite? Ved je len v piatom tyzdni, to bude len vyskab a hotovo, nic hrozne sa nedeje. Poznam vela ludi co bolo na potrate a ziju si bez problemov, ovela lepsie ako keby mali na krku decko. Sokovana,tak ako ti vraveli,chod co najskor za gynekologom,on ti poradi,ale tusim,ze do osmeho tyzdna sa da urobit len ten "lahsi" zakrok..t.j.vyskrab. Neboj,bude to v pohode,drzim ti prsty.

sokovana

nehovorim aby ste mi radili ze nemam ist,ale chcela som aby ste ma podporili a pochopili.ale ked ma mienite odsudzovat a posudzovat,nevratim sa sem. len vidim,ze vasa podpora je o hovne.lebo ma to trapi a chcela som len pocut ludske slovo a nie nadavky ze som sprosta a nezodpovedna. to viem aj bez vas!

jaaaaaaaaa

A čo je na tom, že máš 24 rokov, si mladá, ale sprostá, že máš prateľa a nedokončenú školu........prečo by sme Ti mali radiť, aby si išla na UPT....

sokovana

som mlada, 24 rocna baba, slobodna, mam priatela a nedokoncenu vysku. tak prosim vas, budte objektivni. dakujem za uprimnost.

sokovana

aby som to uviedla na pravu mieru, to nie je moj profil. takze ma nesudte podla neho. vymazala som si ho, lebo nie je pravdivy. tak mi prosim vas odpovedzte, ako keby ste ten profil necitali. lebo vy vsetci tu sudite mna, ale sami ste si najprv prezreli profil a potom ste podla neho sudili niekoho koho ani nepoznate. opakujem. to nie je moj profil a som uplne ina zena.

jaaaaaaaaa

Si úbohá,keby si mala 17 rokov, chápem.....ale si už stará kofula a premyšlaš, ako keď ťa omrzí nejaká hračka.....Ale tak Ti treba, následky ponesieš sama....