koniec

Príspevok v téme: koniec
asdfghjklô

KONIEC!
SMRŤ

......tma a prázdnota..... ničota...koniec

Temy okolo smrti a samovrady...takých tu už bolo až až. Ale aj napriek tomu zakladám Ďalšiu lebo rozmýšľam nad tým aké to je...aké sú tie posledné chvíľky....Viem je to divné, ale hneď vysvetlím prečo sa na to pýtam. Jeden môj dobrý kamarát sa obesil, už nezvládal život a trápenie na tomto svete tak to ukončil....Myslíte že sa trápil? Myslíte že to trvalo dlho? Viete čo človeku za tú chvíľu kým sa dusí stihne prebehnúť hlavou, vtedy ide čas strašne pomaličky, myslíte že pocítil strašný strach zo smrti? Ako sa dá vlastne smrť charakterizovať?

whee_ee

inak, pozerala som film Martyrs.. fakt hrozný.. tam sa to snažili zistiť. ale takým spôsobom.. nečudo, že ho v kiných zakázali.. ja keď som to pozerala, tak som nechápala, ako niekto môže tak týrať ženy.. fakt hrozný film...

leerka

mna by to tiez zaujimalo,lebo moj ujo zomrel tak, ze ho brat nechtiec postrelil do krcnej tepny.... este chvilku zil a poseldne co povedal bolo, ze pomozte mi....vraj sa premieta pred ocami za tu kraktu dobu, kym pride smrt cely zivot... ktovei ake to je, aleasi nam ot nikto nepovie...

whee_ee

že vraj dusenie je veľmi euforická smrť.. preto sú ľudia schopní udusiť sa na kravate o kľučku a podobne.. aspoň to mi raz rozprával jeden lekár.