Ako dlho sa hojí tetovanie?

Mateskoo

Zdravím. Mám 3 tetovania na tele. A čo sa týka hojenia tak najlepšia masť na hojenie je kalciovka... Ale maximalne na 2 dni.. Potom ťahá farbu von a tetovanie veľmi bledne.. A potom používam masť Preparation H (je to rektálna masť ale na tetovanie je asi najlepšia a to preto lebo tetovanie vždy udržuje mastné a nie suché a to zabranuje tvoreniu chrastičiek... Což je dobre lebo niekedy ide z chrastičkami dole aj farba. A šúpanie kože je normálna vec. :)

Lenik L

Ahoj, mne sa hojilo tetovanie cca 2 týždne, je to veľmi individuálne. Mám na zápästí, chrastičky som nejako extra nemala, len sa mi šúpala koža. Už ho mám mesiac a je to ok :) . Natierala som si to kalciovkou, ale nerobila mi nejako dobre (má sa používať max. 10 dní, obsahuje alergén - myslím, že ovčiu vlnu alebo niečo také) a mne sa spravili vyrážky, tak som ju vysadila a bolo dobre :) . Umývam si to antibakteriálnym mydlom doteraz a už keď to mám zahojené, tak si to mastím Niveou soft s vitamínom E.
Ja by som sa chcela opýtať či sa budem môcť kúpať v mori po 2 mesiacoch? Vďaka :)

jarda123

Ahojte minuli tizden som sa tetoval dost silno mi pritlacil asi teras mato boli med si chcem virovnat ruku mam to ako zapalene visusene jedno pismenko Z comam robit alebo pouzit

Andy93

ja mam tetovanie tyzden a uz sa mi lupu chrastičky uz sa to hoji:)
Potom si tie chrasticky netrhajte lebo si to pokašlete.
Tetovanie neboli ono to skor páli:)

riq

šibe vám? mne sa hojilo tetovanie tak týždeň asi, resp z prvej som mala chrasty dole behom štyroch dni, z druhej behom týždňa..teraz mám tretiu v procese 3. deň a ratam tak do piatku to bude zahojene celkom :D

dokonalost

kazdy z nas ma iny prach bolesti kazdy to tetovanie znasa inak,ja pri prvej kerke som skoro odpadla lebo som tam prisla v strese ako to bude boliet a ked zacal som sa uvolnila lebo to az take hrozne nebolo a ten zasah tej ihly do tela moje uvolnenie stoho stresu to sposobilo ze musel prestat a ja vypit poriadny pohar vody s cukrom aby ma nevykydlo :),,na krizoch mam kerku a hojila sa mi asi mesiac,,najskor sa ti spravia male chrasticky ktore potom odpadnu a je po vsetkom :) kerka pripravena na obdiv :)

julianna0000

ked si to das teraz,tak v lete uz som mozes ist do plaviek..ja mam dve tetovanie,jedno na krizoch a druhe na ruke..a o par dni si idem dat dalsie..a co sa tyka bolesti da sa to zvladnut,nie je to take strasne..

pepusaaa

co boli neboli ...pre krasu sa trpi tak co aj piercing ma bolel teraz si idem dat tetovanie ale tak ta bolest ma netrapi hlavne ze budem spokojna :Draz to predsa bolet prestane :D