spadla z oblakov...a jej podobny

sosidza

este som zabudla-o dva tyzdne idem domov,tak potom dam info ohladom vahy a centimetrikov,do vtedy idem makat,nech sa tu potom nehanbim,papa

sosidza

Ahoj Majka,snad ti dobre dopadol ten zapocet.Dakujem za foto-urcite na jednu prilezitost si ponechaj ten uces,seklo ti to.A inak ak fakt mienis schudnut tych 10 kg,tak to si rovno nejaku prihlasku do modelingu zhanaj :o).Ja neviem,kde mi hlava stoji,moc ucenia,vecer sa snad donutim ist behat,no uvidime,ale nebolo by na skodu sa prevetrat trosku,drz sa papa

sosidza

super,budem rada-lucyik@azet.sk-moj mail.Jejda a ja ze ta caka v rodine len jedna svadba a to hned dve :),ak najdem foto,tak ti poslem aj ja,ako som mala ja na braskovej svadbe,dobre?

majka_

tak som tu :o) som myslela, ze nepridem, ale prisla som. takze k tym satam:

bola som v Sabinove v jednej malickej pozicovni. ceny tam su celkom dobre - 24 eur na spolocenske saty. saty tam boli nadherne, len musim schudnut. ked schudnem, budem fakt pekna v nich. uz som premyslala aj o ucese. mam dlhsie tmave huste rovne vlasy, ktore si chcem dat na sesternicinu svadbu vycesat na temeno hlavy (vysponkovat si iba) a kedze na tych satach, co sa mi zapacili bola taka pekna bordova ruza, tak premyslam, ze si dam ruzu aj do vlasov (zivu). bude to krasne. a na sestrinu svadbu by som si chcela dat vlasy vycesat do boku. ak chces, poslem ti foto z plesu ako som mala vlasy vycesane (tak si dam aj na sestrinu svadbu).

sosidza

juj super,ved ked kupis ,tak mozes odfotit a poslat foto,budem rada :).Tak to urcite budes vidiet vysledky,no ja student a kupila som maminke drahy darcek cez vik na okruhle vyrocie,tak na permanentku uz neostane asi,xixi sa smejem,ze aspon teraz pochudnem,ked nebude uz ani na jedlo (srandujem samozrejme :D )

majka_

ahoj sosidza, rozhodla som sa pre jeden hokus-pokus :o). ked neuvidim vysledky, hodim o zem s cvicenim. v stredu alebo stvrtok si kupim pernamentku do fitka a aj do plavarne. budem chodit cvicit 3x denne a aspon 1-2x na plavaren. sestra, ked chodila na bycikel, tak za 6 tyzdnov videla vysledky. tak skusim no. uz som si vyhliadla spolocenske saty. ale to ti napisem neskor. snad este dnes, lebo teraz sa ponahlam. ahoj :o)

sosidza

Ahoj majka,neviem ti poradit ohladom siat...a ohladom brigady,snad si platena aspon od trzby,ked sa tak namakas-tak nech len kupuju pekne ludkovia zmrzlinu.Mne dnes nie je dobre,som si dala kavu s mliekom a nejak mi nepadla,skusim ju na par dni vynechat,co to spravi...a inak dnes same zle spravy z domu,v takychto situaciach si clovek uvedomi,ze zravie,co mame je najpoctatnejsie...

majka_

ahoj sosidza, no uz mam po druhej sichte, pekne vyspinkana :o). robim v zmrzline a to, co sme tam vcera mali to bola cista psychiatria. vsade pocuvam o hospodarskej krize, ze ludia nemaju peniaze... atd. ale na zmrzku, ktora sa zdvihla u nas zo 7 na 9 sk ludia peniaze maju. no vcera ratam ze sme mali trzbu okolo 20 tisic minimalne (korun). ved niekolko krat brala veduci trzbu. salenota. kde je ta kriza :o)?

najblizsiu sichtu mam az buduci vikend, ta dajak to zvladnem :o). dost ma vcera boleli nohy, bo som stala v kuse das 4-5 hodin a k tomu som lietala z jednej strany zmrzky na druhu. takze je to blbe dost. no co uz. ale som rada, ze mam brigadu.

dnes som zatial jedla len toto:
R: celozrnna bageta s paradajkou, kecupom, salamkou a cibulkou
D: jogurt
obed a ten zvysok neviem este co budem mat. lebo idem prec teraz pozerat so sestrou svadobne saty.

inak viem ze to tu nepatri :o) hehe... ale neviete nahodou aj vy ostatne co tu chodite, ci sa daju v pozicovni spolocenskych siat saty aj kupit? hoci za vyssiu cenu nez je pozicka. lebo nechce sa mi lietat po obchodoch. fakt to nemam rada.