som smutna

Príspevok v téme: som smutna
nika7777

Ja už vobec nechápem chlapov. Som sa mala stretnúť s mojim milencom, ktorý je voľný ako aj ja. A mal prísť ku mne spať. Milenci sme teraz uz boli 1,5 roka. A asi 15 minút keď meškal tak mi zavolal, že mal prácu a že pride o nejakú trištrte hodinu. Keď nechodil dve hodiny tak som mu napisala sms či vobec pride, na ktoru ani neopisoval. Tak som mu o skoro hodinu napísala že mu dakujem že si zo mna urobil p..., na tuto sms mi napisal o dost dlhu dobu, a ze musel ist do prace. Teraz sa citim, uplne dost blbo. Pretoze rozhodne do ziadnej prace nesiel, ani ina baba v tom nie je.Zjavne si chcel so mna urobit dobry den, aby som na neho cely vecer cakala, a on vedel od zaciatku ze ani nepride. Nechapem, ze naco mi sluboval pred tym ze pride. A toto urobil prvy krat, ze sme sa dohodli a on jednoducho neprisiel. Ja viem, ze ma ma na haku. Ale to mu podla vas tak dobre urobilo, ze vedel ze ho cakam zbytocne?

kuki

to sa niekedy stane, že sa dohodneš a jemu do toho niečo príde, že nemože...možno myslel že to stihne a potom mu do toho niečo prišlo..určite si z teba nerobil dobrý den...