Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika Yves Rocher

bensona

ja som dostala darček sprchový olej od tejto značky ale teda je super neviem si ho vynachváliť .www.notino.sk na mňa je trochu drahý tak si šetrím.Ale tá vôňa niečo neuveriteľné.

gastanko2016

milujem ich sprchové gély.Teraz si od nich idem objednať nejakú kozmetiku a sprcháče. Moje kamošky sú s Yves Rocher veľmi spokojné, tak dúfam, že budem aj ja.

MajaYr

Kozmetiku YR používam viac než pol roka som spokojná, nakoľko nemám možnosť ísť do obchodu objednávam si výrobky priamo a ešte lacnejšie ako v kamennom obchode.Kto by mal záujem sa zaregistrovať a objednávať si kozmetiku za super ceny napíšte mi na mail petrasovamaria25@gmail.com dám Vám info. Krásny deň :-)

lulumba12

s yver rocher som velmi spokojna. pouzivam krem sebo specific na zmiesanu a mastnu plet a neviem si ho vynachvalit. bol sice drahsi, ale stoji za to a urcite sa oplati investovat do seba :) kombinujem ho so znackou Bioderma - plet.voda H2O sebium. plet sa mi vylepsila o 100%. odporucam!

angelica

Môžem doporučiť,hlavne pre suchu a citl.pleť,výborné výsledky čist.mlieka pre suchú pleť,aj kamilk.mlieka 2v1,roky používam,nedám na to dopustiť,zvlášť teraz v zimnom mrazivom období.Aj krémy sú kvalitné..a že drahšie,hold baby,veď sa nám do seba investovať oplatí nie?:-)..aj radosť si treba občas spraviť..aj kvalitnými očnými tieňmi napr.A členky klubu majú nárok na zľavy,celkom slušné niekedy,a nejaký milý darček aj.

sydney

ocne tiene su fajn,mam jeden uz hadam 3 roky,a pekne drzi,ale kremy na tvar nie su bohvieco.mala som proti vysusenej pleti a plet som mala po mesiaci este viac suchu,takze som to vysadila.ale viem,ze aj riasenky su fajn - nedrazdia oci

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika Yves Rocher - Fórum - ZDRAVIE.sk