chvilkovy pocit (srdce)

Príspevok v téme: chvilkovy pocit (srdce)
gerdyova

Obcas sa stane, ze z nicoho nic sa mi rozbucha srdce /mam 18/. A na tu chvilku ma premoze taky nevysvetlitelny pocit, akoby som sa nemohla nadychnut alebo take nieco. Je to akoby taky rychly /naval - alebo ako to nazvat/, kedy sa to stane, rozbusi sa srdce, zazijem ten pocit a obcas sa aj bojim, ze zomriem, to srdce tak rychlo udiera a ja sa uz viac nenadychnem. Ono to cochvilka prejde a vsetko je ok. Nevie mi niekto povedat o co by sa mohlo jednat? Dost zle znasam stresove situacie. (A stava sa mi aj to, ze tesne pred tym ako idem spat sa mi velmi rozbucha srdce a potom sa na to take upata, ze sa mi tazko zaspava.)

gerdyova

a mam aj problemy s tlakom, mavam ho velmi kolisavy. obcas je velmi nizky a obcas pomerne vysoky. neviem ako ho vyrovnat. ale hocico stresove ma strasne rozhodi a velmi mi vtedy stupne tlak, tak to hlavne z toho dovodu

gerdyova

ahoj, tam je vstup len pre registrovanych a ja som s registraciou mala problemy, stale ma to vyhadzuje, takze tam nemozem prist:( ty to poznas? poznas aj taky ten pocit, ktory ta vtedy /zahreje/? ja mam aj taky problem, ze mi lekar povedal, ze neviem spravne dychat.

katkaxxx

pod na forum "Uzkost" - moze sa jednat pokial nemas nic so srdcom ani s tlakom atd, tak sa jedna o uzkost, resp. panicku poruchu v tvojom pripade