Modelka

tamuuusa

monika a v akej agenture by si napriklad chcela pracovat?? myslis si, ze nejaka modelingova agentura sa uskromni s babou, ktora nebude na rozhrani anorexie?? kazda agentura ziada chude baby, vyslovene chude, niektore az podvyzivene..
svet modelingu je svet modelingu.. dvakrat si rozmysli ci sa do neho chces dostat, co vsetko ta caka.. to nie su len tie pekne fotky, ktore vidis v casopisoch.. to je pretrcanie sa pred ludmi, ktori ta stale kritizuju, kazu ti co vsetko mas zlepsit, z kade ubrat a podobne.. slabe povahy to nevydrzia, je to aj o psychike.. nemozes si dovolit pribrat co i len gram, lebo sa im "nebudes hodit".. plet musis mat stale udrziavanu, vlasy to iste.. je to narocne.. mnoho bab sa tym da zlakat, zabudne na skolu, vidi len uspech, ktory im tento modeling moze priniest.. ale nikdy nevies ako sa to vyvinie, ci budes ziadanou, na kolko rokov sa im budes hodit, ako sa ty sama vyvinies a co vsetko znesies.. zrazu si uvedomis, ze z oblakov si spadla na tvrdu zem, ani skolu nebudes mat dorobenu, no neviem ci je toto spravne riesenie.. samozrejme, su aj vynimky, dievcata, ktore to vedia sklbit, zvacsa vsak maju individualny program a je to pomerne dost narocne cestovania-skola-prehliadky.. a navyse, pises, ze pocas puberty si pribrala.. chces schudnut, urcite sa do toho zazeries, budes mat pred sebou vidinu modelingu a uz vidim to nerozumne chudnutie.. diety s jojo efektom, hladovky a podobne.. potom prides pred prisnu komisiu, ktora ti vytkne vsetky chybicky, ktore mas (ktore ma mimochodom kazdy), nakaze ti kolko kil este musis schudnut a si na najlepsej ceste k anorexii.. mnoho zacinajucich modeliek tak skonci.. nie je to take lahke ako sa to zda..

dghf

jasneee,ze v popise,no isto,nedaj sa vysmiat :-D taka katie moss nema problem sa usmiat-to je modelka....nie tie naklonovane truby.neni ani vysoka ani dokonala,ale je to modelka !

severanka

MonikaM33: ale je pravda, že by si si tiež mohla vybrať nejakú záslužnejšiu profesiu, ako modeling... veď je to o ničom...

dghf

tu neide o to kolko kil mas....tu ide o tu podstatu byt modelka.......progesia bez zmyslu,je to o nicom,prazde,kazdy ta len vyuziva a zdiera o prachy a viem o com hovorim.......prazdy zivot,vystuduj skolu a najdi si lepsie miesto v spolocnosti.....

MonikaM33

Ale nie všetky..ja sa vešiakom byť nechystám..nechcem byť v nejakej veľkej agentúre kde musím mať 45kíl...

dghf

do pici to co chce byt kazda husa modelka ?! sa uvedomte uz s tym.........mi to dviha tlak,ja nic na modelkach nevidim a to nevravim zo ziarlivosti,pre info.......modelky su len vesiakmi na oblecenie a nech si tvrdi kto chce co chce,ze nie,je to tak,preco sa asi neusmievaju,ked predvadzaju,pretoze su tymi vesiakmi a navyse su nechutne vyziable....blee