Ovisnute prsia

Príspevok v téme: Ovisnute prsia
zufalaAla

prosim Vas mate niekto sikusenost s ovisnutými prsiami?
Nechapem mam 18 ale zo dna na den oje prsia padli o 4cm dole....ostali uplne makke neuveritelne padli, nechapem co sa stalo....zacala som cvicit cviky na prsia ale vyskocil mi napod hrudnou kostou nejaky stavec, tak som aj docvicila...na nejake hlupe tablety ktore na 10% mpomozu nemam vlastne ani peniaze, prosim Vas mate nejaku skusenost, radu?alebo aspon tento isty problem??....:(:(...frajer si to vsimol ako prvy , ptm aj otec sa ma pytal, ze co sa so mnou deje, normalne sa hanbim..

Zdravie.sk -> Katalog produktov na starostlivost o poprsie katalog.zdravie.sk

zufalaAla

ale ked mam pravdu povedat....to bude tym, ze som prestala asi pred cca 3mesiacmi brat antikoncepciu..ale hrozne sa hanbim....akke ich mam...sak mam 18 rokov, je mi to hnusne:((((

AlexFizz

Totiz, niektorym zenam mozu spadnut prsia po schudnuti skor kvoli strate tuku, a potom, ak nemaju dostatocne pevnu kozu, neudrzi ich. :(

Ak by to bolo velmi nahle spadnutie, mozno by bolo fajn sa popytat lekarky, ci to nie je nieco, co by mohli ovplyvnit hormony alebo co, fakt neviem...(tato uvaha vychadza z toho, ze pred menstruaciou sa mi prsia zvacsia a tym sa im vylepsi tvar, ale to je dosledok hormonov a zadrzanej vody).

zufalaAla

2kg ale to asi ozaj len v prsiach ...zacala som sportovat ale nechaPEM, VED SPORT mal spevnit moju postavu...diety nedrzim iba sport mi pomohol zbavit sa 2kg...ja neviem co sa deje