90-dnovka od 22.juna

Príspevok v téme: 90-dnovka od 22.juna
Amely

Tak ja zacinam po roku zase, nieze by som pribrala, len mam akesi zle travenie, dufam ze sa mi to tymto napravi. Dufam ze ju zvladnem s vasou podporou, nechcem ju drzat 90-dni, staci mi aspon mesiac, potom sa uvidi.
Takže dnes:
R: jablko
D:jablko
O:cottage cheese, paradajka, paprika, dva male kusky chlebika
V:cottage, paradajka

Aspon take su plany, ale po vcerajsom hodovani mi je dost zle cize mala by som to dodrzat :)

majuska_

aj ja by som sa chcela pridat, ale som taka pesimistka, ze neviem ci schudnem a vydrzim. uz som ju XY krat zacinala... joj bojim sa, ze nevydrzim, ale schudnut musim. povodne som neplanovala dnes zacat, ale asi zacnem od zajtra. totiz dnes som jedla len toto:
R: kukuricny chlebik so zeleninou a so sunkou
O: pecena kuracia nozka s paradajkou a so salatom a kuracia polievka.

je to zle ze? zacnem od zajtra s tym ze dnes sa budem tlmit uz.

Amely

neviem vyskusaj a zarad viac pohybu ja cvicim dost cast ale niekedy si to pokaslem tym ze sa prezerem cez vikend ked sa nudim :D

slnko331

ja sa tiez snazim delenu stravu, v januari som mala 90 dnovu, schudla som cca 7 kg za mesiac a pol a som to nechala, a potom som presla na delenu, ale uz nechudnem, lebo jem dost sladkeho, ale ani nepriberam, tak neviem ci po tej delenej by fungovala 90 dnova ?

Amely

to je ale trosku ina story ale prvych 10 som dala dole tym ze som menej a zdravo jedla a vela cvicila a chodila behat, potom pol rok pauza, presne pred rokom 13.juna som zacala 90-dnovou na mesiac to som dala dole za 3tyzdne 8kg a potom uz delena strava.

slnko331

Amely a ako sa Ti podarilo schudnut tych 30 kg, 90 dnovou, to je uplne super. Ved sa pochval. Jamam 165/58 a este 5 kg by som chcela dolu, ale asi az od septembra.

Amely

ellison - ja nie som novacik v chudnuti, mam dole už 30kg :D ozaj napiste vysku a vahu... ja 175cm / cca.64 - 65 kg

ellison

Ahojte, ja mam dnes uhlohydraty, tak som si na ranajky dala banan, na obed celozrnne cestovinky, a na veceru ...hmmm, co ja viem, kedze nemam velmi chut na sladke, tak asi nastruham mrkvu s jablckom. Inak, mne prave zacal treti tyzden, a uz si par ludi vsimlo, ze som vraj schudla, tak dievcence, drzim vam palceky, nech vydrzite, volne nohavice su strasne silnou motivaciou :)) .

atam

ahojte baby,tak ja akurat dnes koncim vodnym dnom po mesiaci....ale cely vikend som to prehanala,same prehresky v jedla,takze mesacne usilie vyslo na zmar,tak musim s vami zacat odznova...mozem???

jojuska

ahoj, ja sa pridavam k tebe, mam 20 rokov, a chcem proste lepsiu postavu, dnes som zacala bananom...obed, karfiol, plus vajicko...vecera, to iste....

Hlavne nezabudaj vela pit, pomaha to :)))