Korculovanie - chudnutie

TrainingBoy

Astrella nekrm ju mytusmi, to je blbost. Pokial chce niekto schudnut tak sa da len komplet, cviky priamo na tu partiu na tom nic nezmenia.

Astrell_a

Korculovanie rozhodne pomaha pri chudnuti ja korculujem asi mesiac a schudol som 5 kil aj ked je pravda ze ak chces schudnut z brucha tak to asi nieje uplne najvhodnejsi sposob -skus cviky zamerane priamo na brucho/ posilovanie

bon

sabina to je individualne, a zalezi aj na tom ako sa naucis korculovat, ja som si vzdy myslela ze to je len take sem ruka sem noha, ale nie, musis to vediet spravne aby si sa nenamahala velmi a pritom si korculovala efektivne....., ja som vedela korculovat uz davno, teraz som si kupila normalne korcule a uci sa, stala som na nich asi 5krat ale stale mi to neide tak ako ma, mne to este asi dlho potrva....

bon

no babyy neviem ako korculujete vy, ale mna to uci priatel, a veru citim aj brucho, dokonca mna viac boli ako nohy, prvykrat som mala pocit ze na nom budem mat svalovku skor ako na nohach,.....

Mimi323

nemaj depku :) Korčulovanie je super vec, ja sa pri tom citim fatasticky a naštartuje ťa to do ďalšieho cvičenia. Ja pri korčuliach naberam energiu, dam si mp3 do uší a idem, je to super.

Mimi323

jj, najlpšie je kombinovať. Korčuľovanie + posilovanie. Ale nečakaj, že z korčulovania ti schudne brucho. Korčulovanie je super, budeš sa cítiť lepšie. teda ak ťa to baví.

sabina_

:-( tak to ste ma nepotesili pocula som ze korculovanie udrzuje a formuje peknu postavu aj sestra korculuje a je jak prutik ale vlastne ona nekorculuje ona lieta :-) tak skusim daco pokombinovat