Padanie mihalnic!

Príspevok v téme: Padanie mihalnic!
beruskaaaa

Ahojte, zacala som uzivat Roaccutane na liecbu akne, lebo derm. mi velmi rozniesla infekciu a nevedia to zastavit, odvtedy mi kazdy den vypadnu 2,3 mihalnice, samovolne,predtym nikdy nic. Na letaku je napisane, ze po ukonceni liecby vsetky vedl. ucinky vymiznu. Chcem sa opytat, ci aj mihalnice mozu dorast, kedze vypadli samovolne a korienok by mal ostat neporuseny, dakujem.

Lollasc

Vy sa tu stazujete na vypadavanie dvoch az troch , ale co mam povedat ja ked mi za den vypadne iba z jedneho viečka 6 mihalnic!!!Co mam robit? Neviem ci mi nechiba nejaky vitamín , lebo mam aj biele fliacky na nechtoch a povedali mi ze mam nedostatok vitaminov.Ale AKYCH ????????
nikto mi zatial nepovedal akych poradte prosim... dakujem vopred vsetkym za ochotu :)

neznáma 123

Chcela by som sa opýtať či môžu začať padať mihalnice aj ked zmením špirálu alebo ked si jej dam velke množstvo pretože predtým mi za deň vypadla max jedna mihalnica a teraz aj 3 cez deň môže to byť aj kôli nedostatku vitamínou neviem co mam robiť pomoc :(

Sirius

v prvom rade ti nepadaju mihalnice, ale riasy (mihalnica rovna sa ocne viecko), v druhom rade riasa je druh chlpka, takze samozrejme ze po urcitom case dorastie

Mandy32

toto by zaujimalo aj mna, moja sestra podstupila chemoterapiu a samozrejme, ze jej padaju aj vlasy a teraz uz obocie aj mihlanice, tiez by nas zaujimalo, ci to dorastie?:(