nedokazem jest, ked som zalubena, kedy mat sex?

Príspevok v téme: nedokazem jest, ked som zalubena, kedy mat sex?
husta

Kedy je vhodna doba na prvy bozk a kedy na prvy sex? Ked to nie je vas prvy vztah? Hlavne kedy je ten spravny cas na prvy sex. Nechcem, aby to bolo prilis skoro. Nechcem vsak ani, aby si myslel, ze nemam vobec zaujem o sex. Mam a aky, iba dufam, ze nakoniec ja po nom nevystartujem ako prva hned na prvom rande. Niekde sa pise, ze po tretom rande sa uz smie, mne sa to zda este skoro a niekde, ze po dvoch mesiacoch. Potom mam dalsi problem, mala som to aj pri inych vztahoch, ak sa mi niekto paci, nedokazem pri nom jest, akoby som bola presytena a este sa mi aj ruky trasu, tak to vyzera pri krajani jedla tak, akoby moj pribor vibroval. Da sa to nejako vyriesit? Dakujem.

husta

V case, ked sme spolu este nechodili, iba trochu flirtovali a nahodou prisiel do restauracie, kde sme jedli s kamaratkami, vo chvili, ako som ho uvidela a pozdravili sme sa, hned som prestala jest. Kamaratky si mysleli, ze drzim dietu.

klarita

ahoj, no ja som sa so svojim priatelom vyspala po dvoch tyzdnoch ...a bolo to na mna dost skoro ale vobec nelutujem sme spolu doteraz a vsetko je fajn.
a s tym jedlom tak to poznam velmi dobre mne tiez s priatelom nejak nechuti ked sa ideme ze cielene najest niekam a niesom az tak hladna, tiez mam akoby preplneny zaludok:) to je zalubenost:)) takze s tym sa ani nic moc neda robit