Problémy s intímnym holenim

Príspevok v téme: Problémy s intímnym holenim
maja266

Ahojte! Poradte mi prosim vas. Akymi holiacimi strojcekmi si holite intimne partie? Ja som prvykrat pouzila Balea jednorazove, teraz Gillete a niesom skoro vôbec oholena :(. Kde je problem? Nestalo sa vam ze ste si pri holeni porezali klitoris alebo nejaku citlivejsiu cast? Ja mam strach si holit okolie otvoru. ako sa oholit uplne dohladka? prosim poradte. dakujem

A ide leto.................nevydarený experiment

Nemusíš sa toho báť, stačí ostrá žiletka, trošku trpezlivosti a budeš hladká ako múka...."hladká" (babičkina voľba) - neboj a klitoris si neporaníš..... iba ak by si sa holila britvou...... Prajem veľa zábavy... :)

RNG

asfalt, ja sa mozem s twebou kludne stavit, ze velka vacsina zian na svete sa tam dole neholi, aj ked sa mozna niektore v starom Egypote uz holili. Keby to bolo tak dobre, tak za vyse 3000 rokov by to asi obehlo cely svet a bolo by to dnes normalom.
Ale to nie je, takze je tam asi nejaky "zadrhel".
A prave o tom tato tema je, extra zdravotne problemy ktore su okolo holenia na miestach na to nevhodnych.

A ja

To teda nerozumiem,prečo si nedáte spraviť depiláciu IPL alebo laser.Ja som si dala IPL a sem tam chlpok.Som rada,že nemám takéto starosti o akých píšete.

mia20

urcite nie jednorazovymi, s nimi sa akurat tak dorezes. najlepsia ziletka je od Gillete mach 3. ja po holeni pouzivam kokosovy olej a pekne mi to upokoji pokozku

RNG

Nechapem, preco sa tam vobec musite holit.
Tisicrocia sa tam zeny neholili a niekto chory vo Francuzsku v predminulom storoci zacal tuto nezdravu maniu.
Na stastie vacsina zien na svete na to este nenaletela, nechapem pre co prave na Slovensku sa to tak odrazu rozmohlo.
Inac nema to nic spolocne s hygienou, prave naopak.

ebi777

kup si depilačný krém, ktorý si tam len nanesieš a necháš pôsobiť, a potom škrabkou, ktorá je súčasťou balenia, dáš dole krém aj s uvoľnenými chĺpkami

je to úplne bezbolestné nemôžeš sa pritom ani porezať

www.opilca.sk

Niksa

Zdar ľudkovia moji! :)
Potrebujem, vážne súrnu pomoc. Sice mám len 13 ale vážne ma štve porast tam dole. Mam ho veľký... až veľmi.. Neviem či to je dobre alebo zle, nechcem sa spýtať mamky pretože.. no veď viete aký je to trápny pocit :D Všetky moje kamarátky mi povedali, že tam dole sú voľné no ja sa len v ich spoločnosti červenám :(... Bojím sa holiť pretože s mojou "šikovnosťou" to iste skončí porezaním :P Vážne ma to štve, dokonca sa mi niekedy spotí aj spodné prádlo :( Prosím vás nepoznáte nejakú veľmi ľahkú, jemnú a lacnú metódu holenia? Vopred ďakujem za odpoveď.

Fleur-de-lis

orchidejka a twatka, nedáte sem link z netu na ten strojček čo máte? To je to čo vyzerá ako žiletka na baterky? :)

pan

Ahoj dámy,mna tiez zaujima ako si besstarostne udrziavat hladky povrch na intimnych miestach....holenie ma drazdi.
Preto sa Vas pýtam milé damy ci je nieco aj pre mužou ...nejaky depilacny krem alebo sprej? Vdaka za odpovede :)