Problémy s intímnym holenim

Príspevok v téme: Problémy s intímnym holenim
maja266

Ahojte! Poradte mi prosim vas. Akymi holiacimi strojcekmi si holite intimne partie? Ja som prvykrat pouzila Balea jednorazove, teraz Gillete a niesom skoro vôbec oholena :(. Kde je problem? Nestalo sa vam ze ste si pri holeni porezali klitoris alebo nejaku citlivejsiu cast? Ja mam strach si holit okolie otvoru. ako sa oholit uplne dohladka? prosim poradte. dakujem

Doriana

V smere rastu chlpkov som sa nikdy poriadne neoholila.Kazdy den sa mi takisto holit neda pretoze mam natolko citlivu pokozku, ze mi to proste vadi.. Musim pockt minimalne 2, dokonca niekedy az 4 dni aby mi trocha chlpky dorastli a potom sa mozem holit znova.. Som z toho zufala a priala by som si, aby som sa nikdy nemusela uz holit, asi ako kazda z nas.. Keby nebolo odstranovanie chlpkov laserom taka draha zalezitost, mali by zeny o starost menej..

luciQiatko

teraz som vyskušala gél na holenie balea s kokosovou vonou..a aloe vera na zvláčnenie pokožky.., je to geniaáálne. ! žiadne vyrážky..a to som bola už totálne bezradná :)

kaktuska

maja: samozrejme ze ten neprijemny pocit je tam vzdy to je uplne normalny reflex ved je to najcitlivejsia cast tela ale netreba sa bat aby ti nezmeraveli ruky potom by si si ozaj mohla ublizit.

Co sa tyka holenia na sucho ja mozem koli citlivosti na vodu iba na sucho ale urcite je naj ked sa pred tym osprchujem pokozka je este mierne vlhka a vlacna takze sa nepodrazdi ako ked je uplne sucha a navyse je cista takze sa ani nezapali.

AdamKrt

Holit na sucho sa pravdaze da, ak sa to dlho macalo. Ale celkom dobre sa da holit tak, ze ak sa to maca dlho a holi sa to POD VODOU. Voda znizuje trenie a ciastocne maze, ale nonstop rovnomerne. Cize pod vodou sa to holi pekne a ani to tak potom nepodrazdi.

maja266

99maja...suche holenie by som ani neskusala :DD. To by ani neslo.
kaktuska..aj minule som to tak skusala, ale aj tak mam obavy :D..asi si musim zvyknut
Ema132..tak to mas potom skveleho partnera. Ja by som vyskusala aj brazilsku depilaciu..poculi ste o tom?

99maja

Ja som tiez kedysi mala problemy, ze ked som sa oholila, tak som este stale nebola na hladko... Kamoska mi poradila gel na holenie a je to super vecicka. Naposledy som skusila suche holenie, ale az po sprche, kde chlpky boli makke a bola som prekvapena, uplne som bola hladka a vobec som sa nevyhodila. Odporucam vyskusat! Za pokus nic nedas!!! A k porezaniu, sem tam sa poari aj mne cosi, ale na klitorise sa mi to este nepodarilo. Urcite sa to zahoji, ak sa porezes.

Ema132

mam priatela:) a jemu to nevadi vobec,velakrat sme sa o tom rozpravali. vadi mu skor to ze mne to vadi, ze nie som dokonale oholena...ja sa pri sexe proste neviem tak uvolnit ked nie som pekna:D a tiez je to trosku neprijemne ked chlpky dorastaju a potom sa to pri sexe skrie...:/ ale zase to nie je ziadna hroza:) no nechapem kto vymyslel chlpy:D maja neboj sa:D ved tu ziletku natoc nejak tak aby nebola otocena ku klitorisu:)) inak neviem ako ti poradit:)

maja266

Ema132..mozem mat na teba intimnejsiu otazku? :) mas partnera? Vadi mu ak ti dorastaju chlpky a je to take dost neprijemne, nie?

No ja sa praveze bojim ze si porezem klitoris, ja sa asi neviem normalne holit :D

Ema132

ja to asi risknem bo toto je hrozne:) na klitorise som sa nikdy nerezla tak to ti nepoviem...ved tam sa nemas ani preco reznut v podstate...ale na velkych piskoch hej aaa to bolo neprijemne, ale nic extra hrozne a to sa zahojilo normalne, ako ked sa reznes na nohe:)