Vlasova kozmetika Tresemmé

Príspevok v téme: Vlasova kozmetika Tresemmé
liliiii

Baby neviete ci sa daju aj u nas zohnat vyrobky TRESemmé - pouzivane v profesionalnych kadernictvach? Dostala som sampon ako darcek z Anglicka - 900ml balenie a neviem si ho vynachvalit. Nadherne vonia, vlasy mam uplne hebunke, je velmi vyzivny s obsahom termalnej vody, mandli a aloe. Lepsi sampon som NIKDY nemala a preto uz ostatne nechcem.

aktory?

Caute baby, a ktory presne Tresemme, akej farby? Lebo ja mam ten zeleny, ale mne sa z neho robia lupiny a svrbi ma z neho hlava

Feeg

Ja som bola v anglicku a Tresemme predavali v obchode ako u nas Lidl, ale je to naozaj 100% kvalitnejsie nez Syoss, viem posudit, kedze som pouzivala aj sampon aj kondicioner od oboch znaciek. Cenovo to vychadzalo asi tak rovnako mozno o nieco drahsie. Ja som zatial tiez nikdy nemala nic take dobre za taku nizku cenu. U nas si kupujem produkty L'oreal kedze su najkvalitnejsie z toho co dostat v obchdoch

lulumba12

bara017
tak ci tak ak by si nahodou vedela kde u nas ho zohnat daj vediet :) a ozaj odporucam!!! nebudes lutovat! potom sa s nami podel so skusenostami :)

bara017

no ja presne nieco take na poskodene vlasy potrebujem a uhladit hlavne, tak ked vravis ze je taky dobry tak ma to zaujalo:) Mozno sa da zohnat niekde v Bratislave, v kadernictve, ale ktovie..

lulumba12

svagrina mi doniesla len sampon 900ml (ona pouziva aj kondicioner a ze vraj je super!). Je velmi dobry na poskodene vlasy. Moja mama ma problem so samponmi, skoro kazdy jej robi lupiny, no ked skusila ten moj, tak hovorila, ze lepsi nemala. jaj baby, dufam, ze sa da aj u nas na Slovensku niekde zohnat, no ako som kukala na nete, ani nie :(

bara017

a mali ste len sampon TRESemmé ci aj ten kondicioner alebo ine produkty? Potrebujem nejaku kvalitnu vlasovu kozmetiku a kamaratka sa teraz chysta do anglicka