90 dnovka od 27.7.

ariellka

Majka prajem ti skore uzdravenie.
Ja stale uvazujem,co je lepsie.Skusit to este raz s touto dietou alebo zacat normalne lahko papat.Teraz v lete sa mi ziada vela chlebika s trochou masla a paradajka alebo uhorka k tomu.Uplne by mi to stacilo... ale neviem sa rozhodnut.Chcem schudnut a nie som si ista,ze toto by bol sposob ako zhodit aspon 6 kil.. dnes som zacala,mam bielkoviny.Dam si kuriatko so salatom,ale uvazujem stale nad tym chlebikom s paradajkou :). Som hrozne,neviem sa vobec rozhodnut,co chcem.Vela ludi schudlo aj tym,ze vecer nejedli.Hm tiez tema na zamyslenie.
Prajem Vam este pekny dnicek.

majka__

ved ja to beriem uplne v pohodke :o). uz viem, preco mi dnes ani nechuti jedlo. totiz merala som si teplotu a mam 38 stupnov, cize zajtra pojdem k dr., ze co a ako...

jednoočko

tak podla mna ta zmrzlina tiez robi divy na postave, ale tak je to tvoja vec, ja som ta nechcela ani napadnut ani nic :) mozno vazne keby si nemala ziadne prehresky, ani kopcek zmrzliny, tak by dole slo lepsie :) neviem, kazdy sme iny, hovorim len co si myslim :)

majka__

jednoocko, je pravda, ze som mala prehresky, ale myslim, ze prehresky ak sa nemylim boli iba vo forme zmrzliny. ja viem, ze ani tu som nemala jest, ale tie prehresky som mala intenzivne len nejake 2 tyzdne (z toho som si mohla zmrzku ako normalne dovolit 2x - v UH den). ale napr. ked som drzala dietu naposledy (asi pred pol rokom - i tak som dlho nevydrzala), tak som prehresky nemala a tiez som schudla len nejake 1 kg za 20 dni. ale ja sa nad tym ani netrapim ani nic. ja som rada, ze som vobec na tych 76,5 kg schudla a ze si tu vahu aj drzim. totiz pred dietou bola moja vaha ako trampolina - raz 80 kg, potom 78, potom 80,5, na dalsi den opat 79... proste to bolo fakt hrozne. a teraz si vahu pekne drzim. ja skusim este trosku dodrziavat pravidla tejto stravy, aspon do sestrinej svadby, ktoru ma koncom septembra.

majka__

arielka, mozno to skusim znovu i ja. ale neviem no. tu hnacku som mala mozno aj preto, lebo nejaka choroba (chripka alebo co) na mna lezie. totiz zacina ma aj dost boliet hrdlo. tak mozno preto. inak potraviny fakt sa snazim nekombinovat piate cez deviate. i ked by som bola rada, keby som este trosku schudla. dnes rano som mala 76,5 kg (vcera som sa napokon nevazila). tuto vahu mam inak uz tyzden asi. takze ak by sa mi podarilo zist tak na 74 kg, bola by som fakt rada. velke ciele si nedavam, lebo u mna to nema zmysel. a k tomu chudnutiu este... tak ja som za mesiac zhodila 2 kg, co je fakt malo. takze na mna moc ta dieta neucinkovala. ja na jedlo ani nemam chut teraz a najradsej by som si dala len cosi horuce (napr. horuce mliecko, alebo nieco take). dnes som mala napr. iba:

- pohar horuceho mlieka na ranajky
- ked som prisla z obchodu, tak som zjedla rybky v paradajkovej omacke s celozrnnym pecivom
- a teraz poobede som zjedla par kuskov sliviek

takze nic moc som dnes nezjedla. ale som syta. a okrem toho som dnes vypila viac vody trocha, ale fakt mi nic nechuti, lebo sa citim taka malatna... no neviem no.

jednoočko

no ahojte ja mam po vcerajsku 68 a to som rada ze nemam viac, totizto sestra oslavovala 30tiny, taksa to nezaobislo bez zakuskov, tak som si dala jeden, a aj trosku chlebickov... :(

dnes mam skroby, papala som zeleninovu polievku, no ked som si ju uz nabrala tak som zistila ze mamka do nej dala krupisove halusky, tak soms a ich snazila vybrat ale nesli vsetky lebo uz boli take roztrusene, tak som to uz zjedla no, snad to nci nespravi

inak majka: dufam ze sa nenahnevas ale podla mna si tolko schudla resp. neschudla lebo ako si pisala kazdy den si mala prehresky a ta zmrzlina a vsetko, a keby si to poctivo dodrzovala tak by to slo pekne dole

arielka: kilo za dva tyzdne nie je rychle chudnutie ale dobre chudnutie, aspon to nepriberie spat, tak by sa mal,o chudnut. samozrejme ja som rada ze mi to ide dole aj rychlejsie 2 kila za 5 dni, ale tiez sa obavam jojo efektu, takze urcite to nevzdavaj aj ked to pojde pomalsie... :)

rozmyslam ze co budem zajtra jesta ako to vyriesim, mam UH ale od 13:00 mam zapis a to tam budem kysnut dost dlho tak neviem no... :/

ariellka

Majka,
ked som ja zacala normalne papat ( kvoli tym samym narodeninam) tak som mala prve tri dni tiez stale hnacky.Asi sa tela zase preorientovalo,ja neviem. Pocas tejto diety mam najväcsie problemy s tym ovocim rano.Strasne ma nafukuje a necitim sa potom dobre cely den,ale dufam,ze to najako vydrzim.Ja som si dala este jednu sancu.Pokusim sa vydrzat aspon mesiac a potom sa rozhodnem ako dalej.Ak nebudem mat nijaky vysledok,tak to necham.... ale este raz to skusim.Kamaratka sa tiez nato dala,uz ma za sebou 2 tyzdne a schudla akurat 1 kg ..to je dost malo na 2 tyzdne,myslim.Asi nie u kazdeho funguje tato dieta.Kazdy sme iny.. ja som vela pocula o tej diete,co akoze schudneme v spanku .. aj som ju 2 tyzdne vyskusala.Ludia pisali,ze neuveritelne tym schudli,no ja som za tie 2 tyzdne pribrala 2kg,tak som to hned nechala.Na kazdeho posobi asi nieco ine.
No ja som si dala poslednu sancu.Chcem zacat zajtra... tak som zvedava,co ukaze vaha po 2 tyzdnoch.
Inac ako to vyzera v UH-den?Je dovolene vsetko,co je z muku.Znamena to,ze si mozem dat aj chlebik s troskou masla a paradajkou????

majka__

arielka, no nie si sama, ktora zlyhala. ja som skoncila tak to vyzera na plnej ciare s dietou. totiz po svadbe som uz na rezim diety nenabehla. pojdem sa teraz odvazit, vela som cez den nepapala, takze to nebude vadit. niezeby som nechcela, ale akosi sa necitim dobre. totiz od rana ma boli hrdlo, teraz vecer som hnackovala... tak neviem neviem, co to na mna lezie. musim sa dat dokopy co najrychlejsie. ale inak potraviny sa snazim nemixovat.

toccara

jednoocko,no jj ananas aj hrozno mam uz naplanovane:) ja som myslela nato ze neako pripravit...no mne dajak nesmakuje upekat ovocie, mozno je to fajne...no neviem

jednoočko

toccara a surove ovocie? :) kupi si cerstvy ananas a skus ho cely zjest...je ho vela ze az nebudes vladat, a ku tomu je zdravia zasyti ta a este aj podpouje chudnutie...alebo si kup hrozno toho je teraz vela... :) ci nie? :)