AKO SCHUDNÚŤ ?

neanea

Na zaciatku som mala 170/77. Ja som pocitala s tym ze to bude s jojo efektom lebo to bolo naozaj rychlo, ale skutocne sa mi vratilo mozno jedno kilo nazad. Neviem no.. ale tak neprejedat sa ani do tej 16tej. Tak striedmo ranajky, obed, o stvrtej nejaky jogurt a dost.
Dodulka nic take, ale ak chces opytaj sa ma tu na cokolvek.

neanea

za tri tyzdne 8 kil dole. Nejedla som po 16tej hodine, ale zase nejedla som vobec ani sladke.. Iba raz som mala jednu palacinku a koktejl.

Veu

Danuška: mala som tiez podobny problem meriam 162cm a vazila som 70kil mala som dost velku nadvahu a zacala som chudnut a schudla som na 5O kil za dva mesiace ak ti mozem poradit po stvrtej hodine by si uz nemala nic konzumovat ak by si nahodou bola moc hladna prve dni tak si mozes dat nieco male pod zub postupom casu budes menej a menej hladna telo si nato zvykne
co sa tyka stravovania ranajky by si mala mat peste vela zeleniny a tmave pecivo zo svojho jedalnicka by si mala vylucit biele pecivo obed normalny okolo tretej nejake ovocie alebo zeleninu a po stvrtej dost samozrajme treba cvicit ja som cvicila na Zoru C. dene dva krat po 20mim. a vysledok bol 20 kil dole za dva mesiace :) takze to fakt pomoho skus to aj ty a uvidis :)

malyritkos

nech niekto zle nepochopi to v zatvorke malo byt takto, nie šach a vlny:D
ale dieta( sacharidove vlny) nazov diety pre tych co nevedia,prisna dieta ale stoji za to

malyritkos

neveim aky maju zeny metabolizmus,ale muz v diete ,teda kulturista(sach,vlny) co je asi najprisnejsia dieta dokaze zhodit 14kg za mesiac

prave ju idem ja otestovat,kedze idem do rysovačky a som zvedavy ako to pojde,tak potom sem napišem:)

fit

teskam sa :),
takze sme schudli rovnakym sposobom. len ja si to udrziavam uz niekolko rokov, aby som znova nepribrala. cize pre mna jedlo po 17.tej je tabu

ushko,
som rada, ze si sa motivovala, to je fajn. nie je velmi pohodlne behat po svete s nadvahou, ci pneumatikami. nech sa ti dari :)