Mám sa holiť?

Príspevok v téme: Mám sa holiť?
nerozhodnuta

ahojte, mám dilemu, teda je ich viac. Neviem kde sa mám holiť a či sa to oplati. Tak začnem napr. podpozušie som si už raz oholila, bol to dobry pocit, kym to nezačalo strašne svrbieť keď chlapky začali znova rásŤ. Odvtedy už nie, ale v dnešnej dobe sa potom bojím zodvihnúť ruku, že ako to bude vyzerať. Potom nohy, tie som si ešte neholila, ale tiež mi je čudné chodiŤ ,len tak, pripadam si čudne, ale desi ma keď každý mi hovorí až to nerobím, lebo budú rásť rýchlejšie a hustejšie. a nakoniec medzinožie. Môj chalan chce aby som si ho oholila pre pripad že by sme neskôr niečo spolu chceli. Neviem čo mám robiť...poradte mi.... inak mam 15 rokov, tak fakt nvm....prosiiim pomôžte

ankka

tak podpazušie keď si si už raz oholila, tak by si si ho mala holiť už stále...nohy byť tebou si už tiež začnem a rozkrok je už na tebe...to ti nikto nevidí a pokiaľ ti to nevadí, tak ešte nemusíš...no v dnešnej dobe 15 ročné dievčatá holia úplne všetko..

JanaKe

Hoľ aa len vtedy ak sa citis sama lepsie. Nie ze to chce tvoj chalan!
Tvoje telo nie jeho!
A mas len 15 tak nech si nedovoluje ze bude nieco chciet sviniar na 15 rocne dievca!
Pazuchy a nohy si mozes ak chces ale medzinozie nie lebo je to dost bolestive tak timu svojmu odkaz ze nech sa zavne holit v rozkroku on az potom ty lebo to mam najradsej takych id*otov co to od frajerky vyzaduju ale sami su zarasteni ako opice v rozkroku!
Pokojne mu daj precitat moj odkaz :-)

Gulicka1453

Ahojte, mam 12 a bojim sa tam dole holit. Ked si zoberiem ziletku sa bojim, ze sa porezem tak ju vratim. A rodicom sa to neodvazim spytat, ci mi nekupia depilacny vosk. Vie mi niekto poradit?

andrea522

Ahojte mám 12 a tam dole som sa už holila a v pohode.. najlepšie je to po sprche. ja sa holím vo vani a potom to zmyjem nikto nevie čo sa dialo..

anjelik9

a samozrejme gel nie jak ja sak len tak jemne sem tam na sucho žiletkou šmikla jak to bude vyzerat a potom nohy červene :) a inak su dobre žiletky trojčepielkove take čo sa im naklana ta čast s čepielkami že sa ti tie čepielky troška prispôsobia pri holeni

anjelik9

tak v prvom rade sa hol preto že to chceš ty a nie preto že to chce tvoj chalan a to si myslim že je zaklad pre všetko robit to čo chceš ty a nie čo chce niekto druhý...ja mam napr 22 ja sa holim navyše aj stehná bo som brunetka a ked si dam kratsiu suknu tak to vidno (som sa vždy holila po suknu ked som nosila po kolena tak len lytka a ked som začala kratšie tak som sa začala holievat aj nad kolenami :) podpazušie si holim každy druhy den cez leto bo ked si ho oholim každy den potom sa mi pozapaluje a spravia sa mi bolestive vyrazky takže radšej kratšie chlpky šmiknem to tak zo šikma zhora dolu a je....nohy cez leto kazdy den ked mam hole nohy bo k sukni sa moc čierne bodky nehodia...medzi nohami radšej len v smere rastu chlpkov aby to nezarastalo bo to potom boli...ja sa holim od zakladky tiež tak postupne jak to rastlo a poviem ti môj chalan napr je oholeny len na tvari a inak nie ja som teda komplet ale že by som ho nutila sa holit nie su to jeho chlpy a či si ich oholi abo nie je čisto len jeho vec ja osobne by som sa len kvôli nemu neholila čiže to nevyžadujem ani od neho a toto by som vysvetlila na tvojom miest aj tvojmu chlanovi ked sa oholit budeš chcieť bo ti to začne vadit tak sa ohol ale rataj s tym že tie chlpky potom už take jemnučke vyrastat nebudu a bude to pichat :P

oholit sa

ako sa mam zbavyt chlpov na intimnych miestach,navzdy aby som sa nemusel holit az 3x za tyzden, lebo vzdy ked tam dole sa oholim jeden den vecer tak potom na druhe rano mam zase narastri chlpy medzi nohami, a su velmi malicke ja sa holim od 12 rokov do teraz am 24 rokov. Dakujem