Cena umelých zubov

Príspevok v téme: Cena umelých zubov
Andrejxs

Mám 15 rokov, a vôbec mi nenarástli trojky..Mám len jednotky,dvojky potom mam medzeru a nasleduju stvorky...
Chcel by som si dat vytrhnut dvojky,tak by som mal len predne jednotky...
Chcem sa teda spýtať,koľko by asi približne stáli 4 umelé zuby(2xdvojky,2xtrojky)...
Nie porcelánové ale nie živicové,niečo medzi tým,aby to vyzeralo aspoň trochu prirodzene...
Ďakujem

ajjamamprob

cujte, ja mam problem tez, dal by som do zubou dajme tomu aj 10litrou mam jeblu protezu ale kto to spravi? som skoro komplet bez zubou... zubarka to posrala no... kua dam aj milion

lost

Co stoji taka sestka? prava dolna.
Mam ju vonku asi tak pol roka.
Chcelo by to tam nieco, ale co vydrzi navzdy :)

Porcelan je najlepsi, ci ?

Denz

P89 Skeletovaná protéza zo zásuvnými spojmi 318,66eur 9 600,00sk
P72 Korunka, inlay, fazeta, medzičlen - bezkovová keramika
- EMPRESS 2 331,94eur 10 000,00sk
P76 Korunka, inlay alebo medzičlen - bezkovová keramika
- CERCON 398,33eur 12 000,00sk

Danielaaaa7

Chcela by som sa opýtať či sa dajú aj na Slovensku urobiť tzv. Perličkové zuby a koľko to stojí komplet všetky. Ďakujem vopred za odpoveď

fefer

nerozumiem ako to chceš. Však ak ti chýba zub, tak sa nedá, že vytrhneš dvojky a ostanú ti štvorky a na tie nalepíš trojku a dvojku. .... to sa vždy obrúsi zub pred chýbajúcim a za chýbajúcim. A potom sa sspravia tri umelé spolu a nalepia na tie dve obrúsené čo ti ostali. Veď rozmýšlaj, ak dvojky vytrhneš na štvorky nalepíš taký mostík v kuse kde bude dvojka a trojka. ale čoho sa bude držať z druhej strany? No asi si mi nerozumela.... ale ja si myslím, že ak to máš škaredé a dvojky vytrhneš, tak ti obrúsia štvorky ale aj tie dva predné a celý mostík v kuse ti na to nalepia. cenu nepoznám...