RNG PROSIM PORAD... ASYMETRIA PRS

delphia

ake umele veci? v ramci mammoredukcie nie je nic umele ale sa z vacsieho prsnika odobera tkanivo, aby prsniky mali cca rovnaku velkost. ale to nie je tvoj pripad- vsak ty mas ten vacsi len becko. ja pisem o pripadoch, ked je napr. jeden cca B a druhy D az E.

fialkaaaaa

plastiku zasadne odmietam, nepacia sa mi umele veci.. uplne spokojna by som bola keby mi ten mensi narastol na uroven toho väcsieho, vtedy by som mala kraaasne plne dvojky, len neviem ako to mam docielit, som z toho zufala.

delphia

malicke odchylky su samozrejme celkom bezne. ale su aj pripady, ked je jeden prsnik vacsi aj o 1-2 cisla a vtedy sa to riesi plastickym estetickym chirurgickym vykonom.

kaciatko7

pripajam sa k nazoru alzbee, ziadne telo nie je uplne symetricke a prsia obzvlast, je to normalne. niekto ma nakrivo nos, niekto asymetricke prsia. netrap sa nad tym, ak si este vo vyvoji, to sa casom upravi, treba vydrzat, alebo skus, co ti radi RNG. inac, ked som sa zahladela teraz pred zrkadlom na moje, tiez nie su na 100% rovnake, no co uz, treba mat sebavedomie a mat svoje telo rad, take ako je. daj si peknu podprsenku, nejake zaujimave tricko, trosku sa primaluj a tes sa zo zivota...nikto nie sme dokonaly. a ak najdes niekoho, kto ta bude mat rad, bude ta akceptovat, aj ked budes mat jeden prsnik trosku mensi. ani chlapi nie su dokonali a vobec ich to netrapi. vela stastia :)

AdamKrt

fialkaaaaa: mysli trochu, ktora tabletka ma vediet, ktoremu prsu sa ma venovat viac, ci menej ? To by musela byt skor nejaka mast, ktoru si das na jedno. Keby uz...

fialkaaaaa

no tak ja uz mam 19 roko, a este posledny rok mi trosku "podrastli prsia", skor vlastne podrastol len ten jeden lavy, a ten pravy nic :( a rozdiel tam je skoro cele cislo, tak dost mi to vadi, lebo je to velmi vidiet, a ked si dam podprsenku tak jeden sedi dobre, ale ten druhy tam lieta.
RNG nevedel by si mi poradit nejaky krem? lebo väcsina takychto kremov su len oblby. Myslis ze by sa to dalo tabletkami na rast prs vyrovnat?

AdamKrt

Musis hladat chlapa s jednou dlanou vacsou, druhou mensou. Vidim to na lavaka.

Myslis si, ze to vadi ? Normalnemu chlapovi to vadit nebude. Ak chces, tak cvic cviky na prsia, ak ma jedno viac tuku, zacnes na nich chudnut.

Si zober, ze ked mas 2 rovnake prsia, tak jedno jak druhe. Ale ked su 2 rozne, tak je kazde original. Komu sa nepaci, povedz, ze ma na vyber velkost :)

alzbee

fialkaaaa: a kolko mas rokov? ja som hlavne v 15tich, 16tich rokoch mala viditelne rozlisne prsia..mala som pocit, akoby sa predbiehali v raste :D :D raz bol jeden vacsi, potom ho ten mensi este prerastol a takto dokola...ale inak temer kazda jedna zena ma asymetricke prsia, clovek je vlastne cely asymetricky. teraz mam 20rokov a uz to tak velmi nevidno...iba ked sa velmi na ne zahladim, tak vidim, ze pravy mam o cosi vacsi. A prejavuje sa to aj v podprde, ze sa snazi vyliezt:))

RNG

jednostrannym cvicenim na prsia sa da daco dosiahnut, tiez pouzitim masaznych kremov na rast prs, transdermalnych(jednostranne)