darcek od priatela a nespokojnost?

Príspevok v téme: darcek od priatela a nespokojnost?
bystrica

nie som materialistka, ale pytam sa na vas nazor, chcem v tom mat jasno.
mala som okruhle 20 narodky. priatel je podstatne starsi, prijem ma dobry. darcek mi kupil v hodnote 5,-€ a k tomu kvet zo zahrady. nepotrpim si na darceky, ale pravdupovediac som cakala nieco viac, ked viem ze na to ma. ked pocuvam ze ine dievcata dostavaju aj pocas roka darceky, hoci len malickosti od svojich priatelov tak mam otvorenu sanku. nehovorim o zaplateni kavy, alebo koly, to ej ine, ale ako je to u vas a s vecnymi vecami??
zeny, obdaruvavaju vas vase muznejsie polovicky darcekami aj pocas roka?
muzi, kupujete svojim partnerkam malickosti aj pocas roka?

AdamKrt

xyz...:

ake vtipy ? Ten kulinarsky experiment, to bola taka stavka sam so sebou. Kulinarska vyzva, ci takto by som bol schopny navarit.

No, mozno namet na novu kulinarsku show. Kolko ludi nakrmis za 3 ecka ? :)))
----------
Len tak mimochodom. Ked hovorime uz o kolko krkov nakrmit. Muka povedzme hruba sa da kupit pod 0.26 EUR/kg. Cize 10kg zemiakov po 1.54 EUR, plus par kil muky, sol a je zemiakovych placiek, alias podlesniky, alias harula - dopopuku :) Aj pre viac nez 10 ludi :) A este ake fajnove, mnam ;-)

xyz...

adam keby pracujem v televizii,tak by som ta pozyvala do zabavnych programov a hned by stupla sledovanost minimalne o 50 % , keby si jeden z ucinkujucich,kam ty na tie vtipy a vyrazy chodis :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

jajka001_

starsi ludia mlieko zvycajne uz nepiju lebo ich telo ho nevie spracovat, nema tie enzymy, ale acidko zvyknu znasat, aj jogurty, syry
moj manzel acidko lubi, aj mlieko, takisto ako ja

lipkalipova

krtko tak si pekne mimo moj otec napriklad mlieko neznasa a nevypije ho a ani ho nikdy nepil takze by ti tu tyku velmi rychlo hodil a tipujem ze nie je sam no tak ja poznam ked ty nie

AdamKrt

xyz...:

ale ja som nepovedal, ze za 3 EURA to budu 10 roznych porcii, kazdemu podla jeho gusta... :) Nepoznam veru v okoli chlapa, co by hodil z toho tycku. To pocujem prvy raz, ze je z toho niekomu zle. Vsak su to stare klasicke slovenske jedla na ktorych vyrastli generacie ludi na Slovensku /v minulosti/ :)

Veru, kto z kysleho mlieka tycku hodi, neni chlap, ale adolescentny firkulin ;-)

AdamKrt

xyz...:

a co mas proti kyslemu mlieku so zivymi kulturami alias Zakysanka, Kyska, Maslanka, Kefir, acidofilne mlieko, Acidko alebo alternativam ako Zincica, Srvatka,....? :)