Plasticka Chirurgia Kosice

Radulka316

asi je potrebne mne ho odporucili na nejake styri tyzdne a potom sa uvidi ci este ju bude treba alebo nie. Ale myslim ze je to pre lepsie hojenie a hlavne aby tie prsia si zachovali tvar:)

miruska01

Este som sa chcela opytat, ze ako je to s tym pooperacnym pradlom, nosi sa len ked je potrebne? alebo ho musi mat kazda zena po takejto operacii?

Radulka316

mna to vyslo do troch tisicok a som naozaj nesmierne spokojna, zda sa mi, ze aj oni ponukaju moznost na splatky, len to sa treba opytat

miruska01

a kolko vas to stalo? premyslam ci by mi nebolo lepsie to platit na splatky, len neviem ci vobec niekde ponukaju taku moznost

Radulka316

Klasika na druhý deň ma pustili ale bola som dost unavena a ubolena trochu ale uz je mi ovela lepsie ako mi bolo a s prsiami som velmi spokojna :)

Radulka316

Ja som bola pred par dnami v centre plastickej a estetickej chirurgie v KE a mozem len odporucit mas tam aj moznost vybrat si churarga ktroeho chces vsetko ti na konzultacii vysvetlia a spravia to prsia ake budes chciet :)

miruska01

Baby chcem si ist dat spravit prsia po detoch su ako kokrspanielove usi :( rozmyslm nad klinikou v KE kedze to mam blizko ale neviem sa rozhodnut pre ktoru :/